Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » *Te elegednéd a 13 éves...

*Te elegednéd a 13 éves lányod szilveszterkor egyik barátnőjéhez ott aludni? .

Figyelt kérdés
A lányom (13) ma bejelentette, hogy szilveszterkor szeretne elmenni az egyik barátnőjéhez ott aludni és azt mondta jön a többi barátnője is. Azért vagyok bizonytalan, mert a barátnőkkel csak most ismerték meg egymást 2,5 hónapja. És a barátnője, ahova menne aludni Ő a szomszéd városban lakik (ahova járnak a lányok suliba). Szülők otthon lennének, pia nem lenne, fiúk nem lennének. Elengednétek?
2010. nov. 17. 21:42
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
94%

Nem olvastam az előző válaszokat!


Én is 13 évesen voltam először ottalvós szilveszteren. Öten voltunk, és semmi hülyeséget nem csináltunk. A szüleink is ismerték egymást, meg külön-külön mindenkit, tudták, hogy nem fogunk bajt csinálni.

Az a legegyszerűbb, ha a kérdező anyukája megismerkedik azokkal, akikhez megy a gyerek. Az is megoldás, ha nem alszi ott, hanem éjfél körül hazaviszik a gyereket. Találkoztak is, beszélgettek is a lányok, és a szülők is nyugodtak lehetnek.

2010. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
59%

Én idén februárba leszek 14 (: Tudoma lányod mit él át. Igaz nállunk már komolyabb buli lesz. (pia, zene, szülők nélkül,fiukkal) de szerintem ha a lányod azt mondta szolid ,,pizsama party" lesz, bizz meg benne. Ha esteleg kételkedsz hivd fel a másik lány szüleit, vagy csak hivd át őket egy baráti vacsorára. ez idő alatt megismerheted a lány szüleit is (:

Vagy ha nem szivesen engeded el a lányod otthonról, legyen nálatok a buli.Igy te is szemmel tarthatod őt(őket),a buli is meglesz tartva és még a barátnői is hálálkodni fognak mennyire jó volt nála. (:

2010. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
100%
Elengedném.
2010. nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
60%
drágám idén februárban már nehezen leszel 14.:):P
2010. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 A kérdező kommentje:
Az én lányom jövő januárban lesz 14. :) Egyébként megbeszéltem a lányommal, hogy majd előtte elmegyünk közösen a szülőkhöz és a barátnőjéhez, és megbeszélünk mindent :D Nagyon örült neki, majd kiderül mi lesz. :)
2010. nov. 21. 10:51
 66/66 anonim ***** válasza:
100%
Engem elengedtek tavaly is. Már a barátnőmnél nem 1x aludtam ott. Volt, hogy az anyukájának el kelet mennie akkor csak 2en voltunk. De nagyon jól elvoltunk :) Énekeltünk, táncoltunk, kismillió fényképet csináltunk, körmöt festettünk, sminkeltünk. Reggel 6kor elaludtunk 11kor felkeltünk. És vasárnap jöttem haza :) Szóval nyugodtan elengedheted. RÁADÁSUL még szilveszterkor 1 fiú is ott volt. Élek, szűz vagyok és semmi bajom. Szóval ha a lányoknak van eszük és nem plázacicák nyugodtan.
2010. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!