Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » *Te elegednéd a 13 éves...

*Te elegednéd a 13 éves lányod szilveszterkor egyik barátnőjéhez ott aludni? .

Figyelt kérdés
A lányom (13) ma bejelentette, hogy szilveszterkor szeretne elmenni az egyik barátnőjéhez ott aludni és azt mondta jön a többi barátnője is. Azért vagyok bizonytalan, mert a barátnőkkel csak most ismerték meg egymást 2,5 hónapja. És a barátnője, ahova menne aludni Ő a szomszéd városban lakik (ahova járnak a lányok suliba). Szülők otthon lennének, pia nem lenne, fiúk nem lennének. Elengednétek?
2010. nov. 17. 21:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
93%
El. Ha mégis aggódsz akkor beszélj a szüleivel. Az majd megnyugtat, hogy minden rendben lesz.
2010. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
94%
Miutan beszeltem a vendeglato lany szuleivel, siman elengednem.
2010. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
93%
Felhívnám a lány szüleit, és megkérdezném, hogy tényleg így lenne-e a dolog? (Hogy nincs pia, nicnsenek fiúk, és ők ott maradnak a lakásban együtt - azaz nem engedik el őket a városba). Ha ezek így együtt vannak, akkor elengedném. :) (Egyelőre 2 éves lányka anyukája).
2010. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ha csekkeltem a szülőknél, hogy igaz a sztori...
2010. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
68%
Engem elengedtek ebben a korban bárhova és nem történt semmi rossz, de a saját lányomat nem engedném el. Sok múlik a típusán, én koraérett voltam.
2010. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
93%
Ha én vinném el és én hoznám haza, akkor igen. Ráadásul úgy még a szülővel is tudnék beszélni, akiknél ott hagyom. Nem hiszem, hogy ebből probléma lenne így.
2010. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim válasza:
88%
szerintem nyugodtan elengedheted. esetleg kérd el a szülők számát és beszélj velük, hogy tényleg ott lesznek-e, vagy áthívhatnád őket egy kávéra vagy valami, így megismernéd őket, és el tudod dönteni, hogy rájuk mered-e bízni a lányodat :)
2010. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
86%
NEEEEE! Nehogy azt kerdezd meg, a szuloktol, hogy igaz-e, hogy fog a lanyodnak esni, ha megtudja hogy ketelkedsz a szavaban?? Hivd fel a szuloket egy olyannal, hogy meg szeretned adni nekik a szamodat, barmi problema eseten elerheto legyel. Ha van valami stikli a dologban, ugyis kiderul igy!
2010. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
95%
Te viszed el a buliba, és akkor tudsz beszélni a szülőkkel is. Egy 13 éves gyereknek ne legyen ciki, hogy anyu viszi a buliba.
2010. nov. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
93%

Jó, hát megkérdezés és megkérdezés között elég nagy különbség tud lenni.

Szerintem azt a lányodnak is el kell fogadni, hogy szeretnéd megismerni azokat, akikre rábízod.

Nem azt kell mondani, hogy "lányom, most lecsekkolom, nem kamuztál-e", hanem azt, hogy meg szeretném ismerni azokat, akiknél vendégeskedni fogsz szilveszterkor.

2010. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!