Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » *Te elegednéd a 13 éves...

*Te elegednéd a 13 éves lányod szilveszterkor egyik barátnőjéhez ott aludni? .

Figyelt kérdés
A lányom (13) ma bejelentette, hogy szilveszterkor szeretne elmenni az egyik barátnőjéhez ott aludni és azt mondta jön a többi barátnője is. Azért vagyok bizonytalan, mert a barátnőkkel csak most ismerték meg egymást 2,5 hónapja. És a barátnője, ahova menne aludni Ő a szomszéd városban lakik (ahova járnak a lányok suliba). Szülők otthon lennének, pia nem lenne, fiúk nem lennének. Elengednétek?
2010. nov. 17. 21:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
94%
Megint 3. vagyok. De hozzá is tenném a lányomnak, hogy nagyon megbízom benne, és azért engedem el. És remélem, hogy rászolgál a bizalomra, mert ha mégsem, akkor 18 éves koráig nem engedem el sehova.
2010. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
98%
Szülőkkel történő alapos egyeztetés után elengedném. Én is 14 évesen voltam először barátnőknél szilveszterkor, szülők szintén otthon voltak. Táncoltunk, játszottunk, kifestettük magunkat, hülyéskedtünk, éjfél után nem sokkal már javában aludtunk.
2010. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
25%

Én 19 éves lány vagyok és nem engedném el a 13 éves gyereket. Volt pár barátnőm,akiknek a szülei tanárnők voltak,értelmiségiek,és nem gondoltam volna,hogy milyenek az akkor még 7 éves gyerekeik (osztálytársak voltak).Döbbenet volt számomra,hogy az érett gondolkozású, jól viselkedő kislány mit akart velem játszani koradélután (még ottalvós se volt!!!!)....Hadd ne részletezzem.... SZóval szinte semmilyen gyerekben nem lehet bízni, ezek az ottalvós csajos bulik (olyan nagyobb társasági gyerekbulikba is jártam) nem éppen mindig jó dolgokról szólnak,még ha kislányok is!! :S

Tapasztalatnak elment, de így utólag én biztos kihagytam volna....SZóval részemről nem a válasz!!!!

2010. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
93%
Kedves 19 éves lány? Azért egy 7 éves és egy 13 éves gyerek között már igen nagy különbségek vannak. 7 évesen még én sem engedném el, nincs az a pénz!
2010. nov. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
96%

Miért ne engednéd? Én kb 9-10 éves koromban voltam az első ilyenen. 13-14 évesen már normális házibuliban voltam, és lásd, itt vagyok, élek még:))

23/L

2010. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
58%
Kedves 22:08! Tényleg nagy különbségek vannak,akkor már nem csak játék,hanem élesben megy.Az osztálytársaim többsége már mikor 13 évesek voltunk,se voltak szüzek....Szóval...ennyi...Örülök,hogy megválogattam kivel töltöm az időmet.
2010. nov. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
92%

Én elengedném, mert én is voltam ennyi idősen így szilveszterezni. Csak mi nem aludtunk ott, hanem mindenkit hazavitt a barátnőm apukája hajnalban.

De valóban, szülőkkel a kommunikáció elengedhetetlen szerintem.

27/N, másfél éves kislánnyal.

2010. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
10%

22:09! Látom nagy érdeklődést váltott ki,hogy én nem engedném el! Azok,akik még élnek,örülök neki és éljetek sokáig! Lásd,én is voltam bulikban 5-6 éves koromtól kezdve (gyerekbulik,délutáni játékok),lehet h kellett a szocializálódáshoz,de igazából akkor se éreztem égető szükségét, és most meg utólag is látom,hogy vannak jobb időtöltések is.Tanulás,sport,művelődés.De nem agymosó hülyéskedések,és tudom,hogy akkor is volt igényem erre,gyerekként,tehát a gyerek se hülye,azért mert még gyerek.Nem gondolom,hogy az ottalvós bulik,játszós hülyéskedések lennének a gyerek életének a csúcspontja.

Van,aki érti miről beszélek,van,aki meg még most se fogja.

2010. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
92%
Kedves 19 éves lány! Ha nem lesznek fiúk a buliban (pia sem lesz, és ki sem mennek a lakásból), akkor nem hiszem, hogy itt fogják elveszíteni a szüzességüket.
2010. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
14%
22.16 Ne légy naiv!Csak az foglalkozik a szexszel,aki közelében fiú van?Annyi módszer,lehetőség van...Amúgy még annak idején az 5 és 8 éves unokaöcséim is olyanokat mutattak a telefonjukon,számítógépükön,meg meséltek sztorikat,hogy döbbenet volt hallgatni 10 év korkülönbséggel,arcpirító !! Úgyhogy nem tudom hol éltek, de olyan nincs, hogy a gyerekek ilyen nagy lánytársaságban ne hoznák fel ezt a témát...és sok hülye,buta tanácsot ne osztogatnának egymásnak!!!! POnt ilyenkor kell,hogy a szülői tekintély meglegyen és a gyerek ne korcsosodjon el!
2010. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!