Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » *Te elegednéd a 13 éves...

*Te elegednéd a 13 éves lányod szilveszterkor egyik barátnőjéhez ott aludni? .

Figyelt kérdés
A lányom (13) ma bejelentette, hogy szilveszterkor szeretne elmenni az egyik barátnőjéhez ott aludni és azt mondta jön a többi barátnője is. Azért vagyok bizonytalan, mert a barátnőkkel csak most ismerték meg egymást 2,5 hónapja. És a barátnője, ahova menne aludni Ő a szomszéd városban lakik (ahova járnak a lányok suliba). Szülők otthon lennének, pia nem lenne, fiúk nem lennének. Elengednétek?
2010. nov. 17. 21:42
1 2 3 4 5 6 7
 52/66 A kérdező kommentje:
Nem értem ezek a kérdések most hogyan jönnek ide...
2010. nov. 19. 11:26
 53/66 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező!Én még nem válaszoltam neked,de végig olvastam a válaszokat!Most nekem is szemet szúrtak a belinkelt kérdések.És én sem értem,h. ezeket miért kellett ide belinkelni.Gondolom azért,mert ezek rossz példák és hogy lásd a 13 éves lányok,gyerekek hogyan tudnak viselkedni.A 19 éves lány felfogása szerintem elég "beteges".Én 22 éves vagyok és engem elengedtek minden hová,ahová el szerettem volna menni.Gondolom azért,mert megbíztak bennem a szüleim.És sosem éltem vissza a bizalmukkal!És nem is lett belőlem egy erkölcsi nulla!Szerintem nincs abban semmi rossz,ha a lányod a barátaival szeretné tölteni a szilvesztert!Szerintem inkább örülni kell annak,h. hívták és vannak barátai!Az lenne a rossz,ha kiközösítenék és nem hívnák sehová,nem keresnék a társaságát!
2010. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
beszélj a szülőkkel. ha megbízhatónak tűnnek, én elengedném.
2010. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
87%

Boldog lehet a legtöbb válaszoló gyereke.:)

17 éves vagyok és még mai napig nem mehetek szilveszterkor sehova.Hétvégente nem bulizhatok és még egy barátnőmnél sem aludhattam.

2010. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom most szeretne először elmenni az egyik osztálytársához. Még további 3-4 lány lenne ott. Mind egy osztályba járnak és barátnők. 14 éves múlt a nyáron. Bármiféle ott alvásról van nálunk szó/amit kizárólag iskolai szünetekben engedünk/, egyeztetek az anyukával. Ami nem annyit jelent, hogy megkérdezem ,hogy tényleg oda megy-e? Mivel én viszem oda kocsival vagy hozzánk hozzák a barátnőt a szülők autóval, így ez nem lehet probléma. Mindig beszélek a szülővel előtte telefonon. hogy meddig maradhat, vigyünk-e valami plussz dolgot, stb. De csak akkor engedem bárkihez is /a későbbiek folyamán is amikor gimis lesz/ ha ismerem a gyereket ahova megy. És természetesen a szülőket is. Legalább egy bemutatkozás erejéig.
2010. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim válasza:
100%
Persze, mégis csak 13 most kezdődik ugy igazán a tinédzser kor szerintem jól ellenének
2010. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
Beszélj a szüleivel !!!!!!!
2010. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
100%

Először megismerném a szülőket és nem ellenőrzés képpen, hanem mert JOGOD van tudni, hogy kikhez megy oda a lányod!

Jó érv mondjuk, hogy megbeszélitek a buli részleteit, meg hogy mit vigyen a lányod (vendégségbe illik).

Jó ha a barátnők szülei ismerik egymást. Az én szüleim életre szóló barátokat találtak így.

Bár már nem vagyok iskolás, ők akkoris tartják a kapcsolatot, így én sem veszítettem el a barátnőmet.


De a legfontosabb az, hogy Te megbízol-e a lányodban, és Te jó ötletnek tartod-e hogy elmenjen?


De hogy a kérdésedre válaszoljak:

Ha tudom kikhez megy, elengedném!

2010. nov. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
írd már meg légyszi,hogy mire jártál
2010. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!