Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bántom meg azokat,...

Miért bántom meg azokat, akiket szeretek?

Figyelt kérdés
Annyira utálom már magamat, hogy az hihetetlen! Nem akarom bántani a családomat, de ideges vagyok mostanában (érettségi) és rajtuk vezetem le. Valami tipp, h kevésbé legyek stresszes? Nem akarok így viselkedni.
2010. nov. 17. 19:55
1 2 3
 21/24 BlackSword ***** válasza:

Ahogy már előttem is írták, nem nagy szám az érettségi, főleg hogy miatta esetleg megromoljon a kapcsolatod a szeretteiddel... Korán sem eszik azt a kását olyan forrón, mint ahogyan erről a fámák szólnak... Ezt a most kell belehúzni, meg húú, de nehéz lesz duma csak szivatás... Ők is megkapták, továbbadják, és ti is tovább fogjátok adni, ahogy megkaptátok... Vagy még tesztek is hozzá... Ez egy legenda...

Majd egyetemen, amikor arra lesznek kíváncsiak, hogy mit nem tudsz... Hát az már nehezebb lesz... De ott sem szabad kétségbe esni... a fő, hogy légy nyugodt, hidd el, hogy sikerülni fog, tegyél meg mindent, hogy sikerüljön, és légy magabiztos... És már sikerültis/sikerülni fog... Ez csak addig veszélyes, amíg meg nem látod a feladatsort... Onnantól működni fog...

sok sikert az érettségihez... Higgy benne és sikerülni fog!!!

2010. nov. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Lehet, hogy nem is szereted őket...:O
2010. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

21:39_ köszi szépen


Utolsó: Mindenki magából indul ki :))

2010. nov. 18. 20:31
 24/24 BlackSword ***** válasza:
Nagyon szívesen...
2010. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!