Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti milyen lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen lányokat szeretek, azokat akik rögtön adják magukat vagy inkább az olyan lányokat akiért egy kicsit kell harcolni esetleg várni!?!

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 13:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Azokat, akik magukat adják. Akik nem r*bancok, de nem is azon szórakoznak, hogy hogy húzzák a pasi agyát.
2010. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont.
2010. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

De akkor azokat akik könnyen adják magukat??:O

Mármint nem szeretitek az olyan lányokat akiért kell egy picit szenvedni?

Mert ami nem jön könnyen az baj és nem kell?:O

Hm...?:S

2010. aug. 3. 13:42
 4/19 Deus88 ***** válasza:
100%
Az első jol kifejtette. no comment :)
2010. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én csak olyannal kezdenék akiben látok fantáziát és örülnék ha azonnal odaadná magát, mert minek várni meg felesleges köröket futni?
2010. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"Mármint nem szeretitek az olyan lányokat akiért kell egy picit szenvedni?"

Ha ez alatt azt érted, hogy a csaj akarna valamit, de inkább szivózik a pasival, csak hogy "harcoltassa", akkor nem. Én az egyenes csajokat szeretem. Ez nem azt jelenti, hogy nulla igyekezetért adja oda megát, hanem azt, hogy azt mutatja felém, amit érez.

2010. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hát.... jó!:)

Én akkor sem változom!xD

Ha teccek ha nem!:)

2010. aug. 3. 13:44
 8/19 A kérdező kommentje:

13:44 igazad van!!!

De én is valahogy erre gondoltam!:)

2010. aug. 3. 13:45
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez egy adok-kapok játék, mindkét félnek azonos jogai és lehetőségei vannak. Ne azért adja oda magát egy csaj mert igyekeznek érte, hanem azért mert ő is akarja. Ha nem szereted a szexet és úgy érzed te teszel szívességet, megette az egészet a fene!
2010. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
én eleget harcoltam... végre szeretnék egy lányt, aki adja magát és nem húzza az agyam.
2010. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!