Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti milyen lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen lányokat szeretek, azokat akik rögtön adják magukat vagy inkább az olyan lányokat akiért egy kicsit kell harcolni esetleg várni!?!

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 13:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező arra gondolt, hogy egy lány mondjuk csak 3-4 hónap után fekszik le a fiúval, vagy nem engedi magát az első-második randin megcsókolni. Kérdés, hogy a pasik mit tekintenek szívatásnak?
2010. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Igaza van az útólsó előttinek!

És hidd el picit jó mikor felhúzzák az agyadat!!!

Akkor sokkal jobban benne van a fiúkban az hogy "KELL" azért is!

Mert nem könnyűvérű!

2010. aug. 3. 13:50
 13/19 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem húzod a pasi agyát feleslegesen, még nem leszel könnyüvérü.
2010. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Figyu,ha csak húzod a pasit, akkor egy idő után azt mondja,hogy na jó elég van másik 10 csaj,akivel összejöhetnék. És akkor buktad az egészet :-) Például én is megtehetném ezt,mert elég sok nő odavan értem,de van egy barátnőm akit szeretek és nem húzott semmit sem. Tudta mit akar és ő adta élete első csókját nekem..
2010. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Te honnan tudod ennyire jól, hogy el kelljen neked hinni...?
2010. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

az átlagos férfiak azokat szeretik akiket könnyen meg lehet kapni. a rendes srácok viszont szívesen várnak ha úgy érzik érdemes, mert normális a lány és lehet belőle komoly kapcsolat. azt viszont a rendes srácok sem szeretik ha szivatják őket. nem kell, hogy odaadd magad pár hét után, de tudasd a fiúval hányadán álltok, hogy te is akarsz tőle valamit vagy nem. remélem értelmesen írtam le amit akartam. a lényeg, ha tetszik és szimpatikus az illető akkor mond meg, nem kell egyből szex, de az elérhetetlen vagyok, húzom a srácot, egyszer így- máskor úgy, na attól hányingerem van.

remélem segítettem :)

2010. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A szeretőm azt szereti bennem, hogy soha nem kaphat ,meg teljesen :-D
2010. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Mert nem könnyűvérű!"

Attól még nem lesz valaki könnyűvérű, hogy nem húzza a pasi idegeit, hanem önmagát adja.

2010. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Se türelmem sem idegzetem nincs harcolni, de annak sem örülnék amit hosszútávon kapnék attól aki azonnal odaadná magát. Sehogy sem jó:P

21F

2010. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!