Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok akikért meg kell harcolni v törni kell magunkat értük egy kicsit?

Figyelt kérdés
jó most biztos jönnek a válaszok, hogy itt vagyok én meg én.. de miért adják le magukat a nők? semmi tisztelet nincs bennük.. Talán félelem miatt van, hogy megöregednek és nem akarják elvesztegetni a drága idejüket ezért vagy én kajak nem értem miért esik jól néhánynak, ha "kihasználják" v lassan átfordul a világ, hogy a lányoknál a menő ha minél több kulcs jár a zárban?
2011. okt. 19. 00:14
1 2 3
 1/26 Smartguy86 ***** válasza:

Ne általánosíts. Akik ilyen könnyen odaadják magukat, azok általában szeretethiányos, lelkileg sérült csajok. Vagy érdek-orientáltak, és ők is csak kihasználják a másikat.


Abban is részben igazad van, hogy az öregedéstől félnek. Ezek tipikusan azok a 30-hoz közeledő nők, akik még nem keltek el. 30-on túl már nagyon nehéz palit találni. Ezért a 30-asok, akik egyedül maradtak, már boldog-boldogtalannak képesek lefeküdni, csak megfogják maguk mellé a palit...

2011. okt. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Akik könnyen odaadják magukat lehet, hogy nem szeretethiányosak, hanem megfelelés kényszerük van - a tévéből és úgy mindenhohnnan az árad, hogy nem menő 14 évesen szűznek lenni, és hogy mnaponta kell váltogatni a pasikat. Az igazi értékek eltűntek a szerelemből (tisztelet a kivételnek). Valóvilág, benkp feleséget keres stb stb sorolhatnám napnyugtáig amit a tinik néznek és látják a rossz példát.
2011. okt. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
vannak, csak ők magányosak, mert már egy férfi sem hajlandó harcolni, ha már egyszer vannak az úgymond "fullos" könnyenkaphatóak is.
2011. okt. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

na mondjuk ezt a másik oldaláról is lehet nézni, sok pasinak csak az számit, amig törnie kell magát a csajért, amint járt a kulcs a zárban, máris keresi a következőt. most nemazért de ez nem a nőkre jellemző, hgy arra menjenek, hogy minél többel feküdjenek le, csak a nők nagyon naivak sokszor és ki lehet őket használni, de ebben a fiu is hibás ha kihasználja.

most akkor mondd meg nekem szerinted mennyi az ideális idő, amig egy nőnek tartania kell magát, de a fiu még nem unja meg/nem hiszi hogy nem érdekli a lányt.

2011. okt. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Vagy IQ kérdése...

Nekem is volt olyan, mikor még magam voltam, hogy tudtam, arra az estére az enyém lehet a srác, de többre nem is kéne.

Viszont, amikor a későbbi férjemet megismertem, legszívesebben őt is azonnal letepertem volna, de azért annyira észnél voltam, hogy ha tényleg komolyabban akarok tőle valamit, akkor ez nem helyes. Mint utóbb kiderült, ő is pont így gondolkodott, illetve pont ez tette az én szememben is még megnyerőbbé, hogy nem akart mindenáron nyomulni.

2011. okt. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
de akkor most a lányok genetikailag átverhetőnek születtek vagy mi? nehogy már a férfi legyen a hibás mert ügyes és kitudja használni a nőt még ha nem szép is, amúgy meg ha a nő be adja a derekát vagyis csak így tudja megtartani a pasit akkor az elég szégyen már bocs.
2011. okt. 19. 00:27
 7/26 anonim ***** válasza:
azt szokták mondani, hogy minek törni magunkak egy másik emberért? Most mindek harcoljak? Bejövünk egymásnak és kész. Ezzel az ügy lezértva legalább több időt töltünk együtt!
2011. okt. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
58%

És mi van akkor ha egy fiatal nő éppen olyan stádiumban van, hogy nem szeretne komoly kapcsolatot, de nincs ellenére a szex? Ne gondoljátok már, hogy minden nő csak szerelemből "adja be a derekát", vagy akár fél az öregedéstől. Szimplán az is előfordulhat hogy dúlnak benne a szenvedélyek és kész. Túl könnyen ítélkeztek, van aki egyszerűen spontán és ha jól esik neki, hagyja hogy a kulcs a zárba kerüljön... :)


22/N

2011. okt. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy neked csak így megy, hogy bejövünk egymásnak és kész. Én már egy ideje "harcolok" hogy találjak valakit, kapok visszajelzéseket is, de aztán valahogy nem lesz egyikből se semmi. Kicsit irigykedek, hogy neked csak úgy simán megy...
2011. okt. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
így van legegyszerűbb felfogás, gratulálok aztán 1 hónap múlva szakítanak mert idejük sem volt megismerni egymást, aztán a szegény lány(áldozat) sírva keres vigasztalást más pasiknál és ez a körforgás nem ér véget míg el nem veszti az értékét :)
2011. okt. 19. 00:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!