Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok akikért meg kell harcolni v törni kell magunkat értük egy kicsit?

Figyelt kérdés
jó most biztos jönnek a válaszok, hogy itt vagyok én meg én.. de miért adják le magukat a nők? semmi tisztelet nincs bennük.. Talán félelem miatt van, hogy megöregednek és nem akarják elvesztegetni a drága idejüket ezért vagy én kajak nem értem miért esik jól néhánynak, ha "kihasználják" v lassan átfordul a világ, hogy a lányoknál a menő ha minél több kulcs jár a zárban?
2011. okt. 19. 00:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

hát tudod az a baj, hogy pl. én is 19 évesen még szűz vagyok, mert nem adtam könnyen magam. Aztán ha azt mondom, hogy szűz vagyok, pl. itt a gyk oldalán, rögtön az a kérdés következik, hogy ronda vagyok vagy mi a helyzet. A mai világba már nem éri meg normálisnak lenni, mert az ember így végzi magányosan, mint én. Már sokszor én is úgy érzem, hogy nincs minek itt tartsam magam az elveimhez, de utána rájövök, ha hagyom, hogy végighajtson rajtam az eddigi 4 jelentkező, utána meg ribinek neveznek. Sehogy sem jó ez a dolog, szóval úgy döntöttem többé nem foglalkozok vele, ha jön valaki akivel kompatibilis vagyok jó, s ha nem akkor meg igy jártam.

19 L

2011. okt. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
19 éves csajnak: te még fiatal vagy, ennyi idősen még persze ezt mondod, tisztellek is ez miatt, de majd esetleg telnek az évek eljutsz oda, hogy 24-25 éves leszel, esetleg mint én, és még mindig nem volt kapcsolatod...
2011. okt. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
pedig aztán próbálkozok is, meg nem is válogatok, hogy csak túl jó csajok kellenének. Nem is tartom magam túl rondának se, és a hozzáállásom is megvan hozzá. Persze a mostani pesszimista hozzáállásom nem általános, csak most épp rossz kedvem van...
2011. okt. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
örülök, hogy vannak még ilyen lányok tényleg. tudom, hogy milyen nehéz de ne hagyd magad hogy végigmenjenek rajtad, az ilyen lány megérdemli a nagy őt :)
2011. okt. 19. 00:42
 15/26 anonim ***** válasza:

ma 00:36 vagyok

A NAGY végkövetkeztés szerintem az, hogy mindannyiunkkal az a probléma, hogy túlságosan rágörcsölünk a dolgokra és túlságosan akarjuk az egészet, túlságosan ragaszkodunk a fejünkben kialakitott ideélis ember megtalálásához, s közben nem veszük észre a többi lehetőséget, nem tudjuk leküzdeni a gátlásaink, félünk bevallani egymásnak az érzelmeink, folyton azt várjuk, hogy a másik lépjen. Lúzerkedünk pedig csak egy életünk van, mindenre találunk valami kifogást. ezt én így látom, ha nem értetek egyet, nyugodtan kritizálhattok

2011. okt. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Megértem hogy sokmindenkit zavar a társadalom morális hanyatlása... viszont könnyű itt erkölcscsőszködni, meg sírni a bajainkról. Aki tényleg hisz benne hogy találkozik a neki való emberrel, az találkozik is, mindegy könnyű kalandra vagy komoly kapcsolatra vágyik. A legnagyobb gond itt az önmagunk boldogságához való viszonnyal van szerintem...
2011. okt. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Smartguy86 ***** válasza:

Sose értettem azokat az embereket, akik "nem akarnak" kapcsolatot. Milyen beteg lelkük lehet az ilyeneknek... Persze ha valaki azért mondja, mert ezzel nyugtatja magát, azt még megértem. Az is szánalmas, de nem annyira.


De aki közben azzal jön, hogy neki csak a "szenvedély" kell... nem tudom, milyen szenvedély az, amit érzelmek nélkül meg tud élni. Szerintem egy baszás nem lehet szenvedélyes. Az maximum állatias lehet. Véleményem szerint aki csak a szexért magáért él, legyen az férfi vagy nő, az belül nincs teljesen rendben saját magával...

2011. okt. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
aggódni valakiért, féltékenynek lenni, az az érzés, hogy akármi történik veled egyből vele akarod megosztani. meg jó pár dolog csak ennyi marad ki az életükből no problem.
2011. okt. 19. 00:52
 19/26 anonim ***** válasza:
Megbocsáss kedves Smartguy... Nem egész életre szólóan gondoltam hogy nem akarok -kiemelném- KOMOLY kapcsolatot (és nem semmilyet). Ezért is használtam azt a kifejezést hogy stádium, nevezhetném szakasznak, időszaknak is ha úgy jobban tetszik. Per pillanat nem is lenne időm komolyan ismerkedni és elegem van belőle hogy mindenki húde véresen komolyan veszi az életet meg a szerelmi afférokat. Személyszerint most leginkább a szenvedélyeimet lenne kedvem leginkább kiélni, égni, és elhamvadni hogy aztán mint a főnix újraéledjek és éljem tovább az életet. Ki mondta hogy egy rövid kapcsolatban nem lehetnek érzések? Az érzéseket csak tudni kell kezelni. Szerelem nélkül is lehet érzelmesen és érzékien viselkedni, de ez szemmelláthatólag nehezen elképzelhető a legtöbb embernek.
2011. okt. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

00:47 egyetértek veled.

Csak kicsit zavaró már számomra, hogy én próbálok nyitott lenni, egyáltalán nem nyomulósan, aztán mikor pl meghívnám egy teára valahova, akkor meg kb. mit képzelek én, hogy eljönne velem, míg előtte meg tök jól elvoltunk. Velem van a baj, vagy ha mondjuk mikor második-harmadik alkalommal, ahol valamikor összefutunk, ez túl korai? Határozottnak is gondolom magam, meg nem vagyok tutykóimutyi, mégse sikerül valamiért közelebb kerülni senkihez sem...

2011. okt. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!