Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok akikért meg kell harcolni v törni kell magunkat értük egy kicsit?

Figyelt kérdés
jó most biztos jönnek a válaszok, hogy itt vagyok én meg én.. de miért adják le magukat a nők? semmi tisztelet nincs bennük.. Talán félelem miatt van, hogy megöregednek és nem akarják elvesztegetni a drága idejüket ezért vagy én kajak nem értem miért esik jól néhánynak, ha "kihasználják" v lassan átfordul a világ, hogy a lányoknál a menő ha minél több kulcs jár a zárban?
2011. okt. 19. 00:14
1 2 3
 21/26 Smartguy86 ***** válasza:

00:57 - Én azért tartom ezt elképzelhetetlennek, mert mi az értelme? Mire már azt mondanád, hogy jó, addigra véget is vetsz neki?


És miért nincs időd rá, hogy komolyodjon? Azért, mert a saját dolgaid annyira lefoglalnak? Végső soron mit kezdesz majd a sok összeharácsolt dologgal meg a karriereddel, ha nem tudod kivel megosztani? Az oké, hogy ez csak egy "szakasz", de mekkora szakasz?


Sejtem, számodra ez az élj a mának filozófia, de azzal meg pont az a baj, hogy egy nap felkelsz és meglepődsz, hogy mennyi idő múlt el, és neked mennyit kell behoznod majd a lemaradásból. És lehet, hogy az akkori éned már nem lesz olyan kelendő egy komoly kapcsolatra, mint a mostani...

2011. okt. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Igen, most a saját dolgaim ennyire lefoglalnak... És ezt a szakaszt kábé egy-másfél évnek látom. Nincs kizárva hogy ha valakiben megfogna valami, komolyabbra is fordulhatna a dolog, de őszintén szólva most semmi szükségem rá hogy valaki hiányoljon és nyűg legyen a nyakamban. Magamtól most nem vágyom kapcsolatra, de ettől függetlenül még meglepődhetek. Nincsenek extra elvárásaim, toleráns ember vagyok, de valaminek történnie kell bennem, éreznem kell hogy akarom azt a másikat. Az változó hogy mindezt mi váltja ki belőlem. Ilyennel azonban évek óta nem találkoztam, addig is megelégednék egy szeretővel :) Csak azért nem keresek magamnak mert a másik félt nem szeretném kihasználni, de ha neki is mindegy lenne...
2011. okt. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Smartguy86 ***** válasza:

Értem. Hát, ha elfogadsz egy tanácsot: talán adj többet magadból és akkor talán többet kapsz majd a másikból is...


Az álláspályázatnál se úgy megy a dolog, hogy befutnak a CV-k és te végignyálazod az összes ajánlatot, majd kiválasztod a tutit. Ahhoz közvetlen kontaktus kell. És nem a szexre gondolok...

2011. okt. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm a tanácsot, és tudom jól hogy működik az adok-kapok elv, te viszont elfelejtetted hogy éppen arról beszélek, MOST úgysem lenne alkalmas a komoly kapcsolat. Én nagyon jól tudom mire van szükségem, és ha érzelmileg labilis lennék a szerelem hiányától valószínűleg elgondolkodnék rajta hogy valamit nem jól csinálok. A jelenlegi helyzetem azonban nekem megfelel. A jövőtől pedig nem félek.
2011. okt. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 LadyLee ***** válasza:
58%

Szóval te egy olyan lányt szeretnél, aki alakoskodik, játszmákat játszik, takitkázik és szivat. Értem. Szerintem egy csomó ilyen van.


Én személy szerint nem szeretek ilyesmikkel szórakozni, és nem is igazán vagyok a taktika nagy mestere, mivel ami a szívemen, az a számon. Én akkor szoktam "odaadni" magam, amikor ahhoz van kedvem. Legyen az szimpla szexuális fellángolás, vagy adott esetben érzelmeken alapuló dolog. Nem csinálok olyat, hogy bár szeretnék valakivel együtt lenni, de taktikából húzom még egy kicsit az agyát - mert ugyebár ezt várnád / szeretnéd.


Az viszont nagyon eltérő lehet, hogy mikor érzem úgy, hogy ehhez nekem kedvem van - volt olyan srác, akinek kb. 1 évig kellett intenzíven tepernie, mert elsőre nem jött be, de nem adta fel és végül győzött a lassú víz partot mos taktika és idővel bennem is kialakultak érzelmek. Másfelől van olyan, hogy valakit rövid ismeretség ellenére legszívesebben azonnal széttépnék.


Szóval nálam is változó a dolog, de a taktikázás, szivatás nem az én műfajom.


Megjegyzem eléggé kevés olyan pasi van manapság, aki hajlandó egyáltalán küzdeni - a többség azonnal tovább áll, ha nem kap zöld jelzést. Talán ezért is kéreti magát egyre kevesebb csaj - mert azt tapasztalják, hogy a pasi nem fog visszajönni és még egy próbát tenni.

2011. okt. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Vannak én most is "harcolok" egyért
2011. okt. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!