Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Tényleg nem kell harcoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg nem kell harcolni a nőkért?

Figyelt kérdés

Tényleg minden pasi könnyedén talál nőt és még udvarolnotok sem kell?

Nekem sokan udvarolnak és bár tudják,hogy van kapcsolatom,nehezen adják fel.

Olyan hihetetlen számomra,hogy sok nő azt írja,nekik kell a pasik után futni.

Van viszont,hogy a férfiak írják,hogy mért csak az izmos állatok találnak nőt?

Akkor most hogy is van ez?

Még egy kérdés.A nő kategoriába besoroljuk a tiniket akiknél divat,hogy mineden második férfival szexelnek?


2011. júl. 3. 13:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
ha sokáig harcolsz egy nőért, feljelent zaklatásért. tapasztalat.
2011. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Már bocs, de sztem kva sokat kell harcolni, hogy legyen barátnőd..Ritka az olyan eset, hogy konkrétan meg tudjátok mondani, hogy mi a helyzet, lesz valami, vagy sem?


Most én is itt vergődök már a 2. lánynál, nem tudom eldönteni, szimpatikus vagyok-e számára vagy sem...

2011. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
nem kell harcolni
2011. júl. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hűha ez elég vegyes:)
2011. júl. 3. 13:22
 5/21 anonim ***** válasza:
nézd, én normálisan udvaroltam neki, ember módjára, sőt, talán jobban, mint ez a "namostmegduglakgecci" stílus, meg persze nem voltam végletekig nyomulós, hát kaptam a bántást rendesen, alázást, kegyetlenkedést, a végén pedig a feljelentést zaklatásért. így hogyan "harcoljon" az ember a lányért, ha ezt kapja?
2011. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
"minden pasi" - bármelyik suttyó pasi nem kaphat nőt csak úgy, azoknak harcolni kell, de a tapasztalat az hogy a legtöbb nő a külsőségekre megy, ha tetszik nekik a "felszín" akkor már sokat nem kell harcolni értük...
2011. júl. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Hát "zaklatós"talán Te túl sokat is harcoltál.

Azért ha valakinek nem jövünk be,azt észre kell venni,biztos adott jelzéseket.


Igen a külső megfog ,a belső megtart.

Biztosan Te is tetszel valakinek,csak talán még nem találtatok egymásra.

2011. júl. 3. 13:28
 8/21 anonim ***** válasza:

én meglátásom szerint:


van 3 tulajdonság: kinézet, vagyoni helyzet, személyiség


ezek közül egy vagy több átlag alatti - tepernie kell a nőért mint állat


mind átlagos - harcolnia kell érte


egy vagy több átlagtól jobb, esetleg mindhárom jobb - nem kell harcolnia egyáltalán, bármikor talál nőt

2011. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Hát nemtom sztem személyfüggő én nem fogok senkinek udvarolni meg pitizni a nagy f.szt. És van barátnőm, és sose voltam egyedül sokáig :P De am nemtom tényleg én is látom magam körül h van aki tényleg egy csomó csajnak udvarol meg ilyenek és mégse jön össze neki semmi, mert már olyan megalázkodó csiga h nem kell egy csajnak se! Nem csoda!

Ha meg nehezen elérhető vagy jó nem azt mondom h az öledbe hullik minden és semmit nem kell tenni érte, de sokkal könnyebb is lehet, mint egy olyannak aki folyton teper.

2011. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
25%
Mivel akkora ribanc az összes, nem érdemlik meg az udvarlást.
2011. júl. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!