Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor most a fiunak vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Akkor most a fiunak vagy a lánynak kell harcolni a másikért?

Figyelt kérdés
már olvastam olyat hogy a lánynak kell meg olvastam is hogy a fiunak kell harcolni...most már nem értem:/
2010. szept. 5. 11:03
 1/8 anonim válasza:
az attól függ hogy a fiúnak vagy a lánynak nagyobb-e a pénisze
2010. szept. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
húúhaa ez jó kérdés:D
2010. szept. 5. 11:11
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Elég rossz, amikor a másiknak kell harcolnia. Nem értem miért kell egyáltalán harcolni. vagy vki szereti a másikat teljesen vagy nem
2010. szept. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cirmos kandúr ***** válasza:
ott a pont
2010. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kkzz ***** válasza:
89%
Nem kell harcolni senkinek sem. Mire jó az? Ha két ember kölcsönösen szimpatizál egymással, nincs szükség a harcra. Minden egyéb esetben pedig felesleges.
2010. szept. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudod, ez onnan ered, h régen még volt udvarlás... de a 21. században kúrjunk azzal aki szembe jön stílus van, ezért az nyomul aki akar, arra akire akar, akár még a nagyapja is lehet a cél(vagy unokája ha itt tartunk).
2010. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lánynak ez egyértelmű. Ha nem harcol, akkor nemtudja meg milyen jó pasi vagyok, és másnak lesz boldogabb élete velem, mint neki. 19/F
2010. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Adj király katonát!
2010. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!