Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bántom meg azokat,...

Miért bántom meg azokat, akiket szeretek?

Figyelt kérdés
Annyira utálom már magamat, hogy az hihetetlen! Nem akarom bántani a családomat, de ideges vagyok mostanában (érettségi) és rajtuk vezetem le. Valami tipp, h kevésbé legyek stresszes? Nem akarok így viselkedni.
2010. nov. 17. 19:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
az érettségi egy nulla.elég ennyi?:)
2010. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
23%
Önkontroll kérdése, járj el futni, sportolj és vezesd le a feszkót. Amúgy meg nem tudom mit görcsölsz rajta annyit, a középszintűeket a hülye is megcsinálja IQ-ból, az emeltszintre tanulni kell az oké, de még senki nem halt bele. Szóbelik meg még hol vannak. Úgyhogy legyél szíves visszavenni magadból és nem a családoddal parasztkodni egy hülyeség miatt.
2010. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
őőő sajnos nem :)
2010. nov. 17. 20:04
 4/24 A kérdező kommentje:
20.00-nak
2010. nov. 17. 20:04
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
De, nem mond hülyeséget az első. Hidd el, hogy az érettségi egy nulla. Majd rájössz, ha levizsgáztál. Sokkal-sokkal nagyobb a füstje, mint a lángja. Az első válaszoló is nyilván azért írta, mert ő is már túl van rajta és tudja, hogy mi a helyzet.
2010. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hát én most érettségizem meg nyelvvizsgázom, plusz van még más, azt inkább nm írom le, mert nem ide tartozik. És nem direkt 'parasztkodom', ha sz.arnék rájuk, nem tettem volna fel a kérdést....
2010. nov. 17. 20:07
 7/24 anonim ***** válasza:

majd megtudod,hogy semmi.

technikusi vizsgám is semmi volt.

hülye vagy?nem!(remélem)akkor nincs probléma!

a szövegben az áll,hogy az alma piros.kérdezik,hogy mi piros,akkor gondolom tudsz rá válaszolni:)

2010. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan azért hiszed olyan nagy dolognak, mert még nem vagy túl rajta. Ezen tényleg ne stresszelj, mert az érettségit állítom 3-ra, de még 4-re is meg lehet írni úgy, hogy még tanulni sem tanulsz rá. Hát ha még készülsz is.. Nem kell aggódni
2010. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nálunk a suliban elég nagy a hajtás, mindenki mondja h ez az utolsó év, most kell minél többet tanulni, későn fekszem, korán kelek, fáradt is vagyok, talán nem én tehetek minderről. Csak nem szeretnék elviselhetetlen lenni. Nyáron tök OK voltam, most meg ideges meg frusztrált.
2010. nov. 17. 20:09
 10/24 anonim ***** válasza:
Nyavajgás és kifogásgyártás helyett talán fogadd meg az itteni tancásokat, mert nem a levegőbe beszélnek. 2 éve érettségiztem, egy vicc volt...
2010. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!