Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bántom meg azokat,...

Miért bántom meg azokat, akiket szeretek?

Figyelt kérdés
Annyira utálom már magamat, hogy az hihetetlen! Nem akarom bántani a családomat, de ideges vagyok mostanában (érettségi) és rajtuk vezetem le. Valami tipp, h kevésbé legyek stresszes? Nem akarok így viselkedni.
2010. nov. 17. 19:55
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem mondtam , hogy nem fogadom meg a tanácsokat (már aki a kérdésre válaszolt, és nem engem ugatott le!).
2010. nov. 17. 20:15
 12/24 anonim ***** válasza:

Minden gimiben meg középiskolában ugyanezt a szöveget nyomják a tanárok, hogy most kell belehúzni, stb stb...

Persze, nekik ez a feladatuk, ezért érthető. De tényleg...Próbálj megnyugodni:) Persze, még fogalmad sincs, hogy mire számíts..Én is hasonlóképp voltam anno. Bementem az első nap, a magyart megírtam és utána röhögtem egy nagyot az egészen. A magyarhoz, és ezt komolyan mondom! ha tudsz fogalmazni, SEMMI nem kell, csak, hogy tudj olvasni és ennyi. A többitől sem kell izgulni, majd meglátod, és csodálkozol magadon, hogy ilyen dolog miatt váltál ennyire frusztrálttá. Én azt javaslom neked, hogy aludj rendesen és nem kell 24 órából 20-at ébren töltened, mert felesleges:)

2010. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Le kell szarni! A takaritókat is megfizetik!
2010. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

ez annyira fontoskodás! jajj, az érettségi.

a mi osztályunkban kb senki nem lihegett rajta ennyire, mégis 4.5 lett az átlagunk.

a legidiótább nyomorék is megírt mindent 3asra!


már bocs, nem mi vagyunk a szemetek, h leugatunk, hanem te, aki bántja a családját egy ilyen piszlicsáré vacak érettségiért.


a másik: van egy csoporttársam az egyetemen, olyan síkbuta, hogy a kérdéseket nem érti, nem hogy még válaszoljon is rá. na, képzeld el, hogy neki is van érettségije, és még egyetemre is felvették.

mondjuk ez meg az oktatási rendszer szégyene, ami egy másik tészta... :(

2010. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
20:18 : köszi szépen, és a többi Válaszadónak is!
2010. nov. 17. 20:26
 16/24 A kérdező kommentje:
Igen, de attól függ hova akarsz bejutni. Másrészt én vagyok a szemét, mert ember vagyok, és vannak határaim? Nem őrjöngök mindennap, mielőtt lelki szemeid előtt így jelennék meg, nem török zúzok, és még a ház is egyben van. És a "vegyél magadból vissza" jellegű kommentek meg igazán nem építő jellegűek, de azért köszi, hogy hozzászóltál te is, legalább van aki 'visszahúz a földre' haha
2010. nov. 17. 20:32
 17/24 anonim ***** válasza:
Most ezért miért kell bántani a kérdezőt? Igenis fontos az érettségi, mert ha tovább akar tanulni igenis KELL. Gondoljatok már vissza, ti hogy éreztétek magatokat érettségi előtt? Pedig biztos nektek is mondták, hogy nem kell rajt görcsölni. Utólag én is úgy látom, hogy annó túlparáztam, de ezt mindenki csak akkor hiszi el amikor már túl van rajta, hogy nem is volt vészes. Velem is volt olyan, hogy ez miatt megbántottam valakit, de szerintem ezt teljes mértékben meg lehet érteni. Szerintem amit tehetsz, hogy bocsánatot kérsz azoktól akiket megbántottál, és elmondod nekik, hogy stresszes vagy, és azt is hogy miért.
2010. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Tudod kedves utolsó, azért "bántjuk" szegénykét, mert ha talán hallgatna ránk, eljutna a kis fejéig, hogy magát hergeli teljesen fölöslegesen és azok csak jobban tudják mi a szitu, akik már túl vannak rajta, nyilván nem a levegőbe beszélnek.
2010. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Igen, bocsánatot kérek tőlük mindig, nem vagyunk haragtartóak amúgy sem, meg hát, nem nagy veszekedések ezek. Köszi a válaszod.
2010. nov. 17. 20:50
 20/24 anonim ***** válasza:
Azt azért nekem senki ne akarja bemagyarázni, hogy halál nyugodtan ült le megírni az érettségijét. Mindenki izgul, ha nagyon készül rá akkor azért, hogy elég jól szerepeljen, ha meg keveset tanul valaki akkor azért, hogy lesz-e akkora szerencséje, hogy olyan tételt húz-e amit tud. Amíg valaki nincs túl rajta, addig hiába mondod, hogy ne izguljon, akkor is fog. És lehet, hogy az érettségi önmagában semmit nem ér, de mindenhová alapvető követelmény.
2010. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!