Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Exem visszakar jönni,állítólag még mindig szeret,van egy közös gyerekünk is! Én viszont már nem szeretem és van egy új párom is aki odáig van értem,de én még igazán szerelmes nem vagyok belé,így legondokkoztat hogy visszaengedjem-e az exet,mivel annak anyagi vonzata is van.

Így egyedül nevelni gyereket...2hónap múlva lejár a gyesem!Utána mi lesz? Szóval ha visszajön ex akkor mi is helyrejövünk újra anyagilag,plusz talán én is úgy álnék hozzá a továbbiakba a kapcsolatunkhoz,hogy mindent megfogok tenni 3unkért.


2010. nov. 11. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:

Értsétek már meg hogy van aki tényleg nem tehet róla hogy nincs miből élnie, te nem tennél meg mindent a gyerekedért?

De itt most nem ez a kérdés.


Kérdező, bár én nem vagyok sem eltartott, sem a nagyon fiatal korosztály, de a helyedben ha látnék esélyt arra hogy boldogan éljünk igenis visszamennék a régihez.

Egyébként a férjemmel mi már másodszorra játszunk, 3 év után egyszer már szakítottunk (akkor még nem voltunk házasok), de nem hallgatva a sok ellenzőre újra összejöttünk, ennek már 5 éve, és nagyon-nagyon bolgodok vagyunk. Sikerült újra egymásba szeretnünk és ez még mélyebb mint előtte volt mert már tutduk mindketten hogy mit veszíthettünk volna. Nem a pénz miatt, hiszen akkor még mindketten otthon laktunk, hanem egymásért!

2010. nov. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:
57%

ma 8.31


Nekem te ne magyarázd el, hogy milyenek a nők Magyarországon. Mert vagy olyanok vagy nem. Differenciált az élet. Erre meg téged nem tanított meg a te anyád!

Majd ha lenyomsz két műszakot hétközben, hétvégén otthon dolgozol, hogy a gyereked egyetemre járhasson...akkor oktatgassál engem.

És az anyámat se oktatgasd te senkiházi!

A formai kifogásaiddal kis hercegnő, így látatlanban mondom, mert ismerem ezt a gőgős tempót, a sarkáig nem érsz fel az anyámnak, aki ledolgozott 40 évet és még mindig összetart egy családot!

2010. nov. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 A kérdező kommentje:
Látom elmérgesedett kellőképen a téma :(
2010. nov. 12. 09:36
 84/88 anonim ***** válasza:

Sajnos van aki azt hiszi hogy mivel már kemény 35 éves ezért mindent megtapasztalt és nagyon nagy tudása van.

Bár a válaszaiból épp az látszik hogy baromi sok dolgot nem élt még meg és csak vaktában dobálózik olyan dolgokkal amiket el sem tud képzelni, nemhogy átérezni, megérteni.

Nem hibáztatom azért ha valaki nem ismert vagy nem hallott még dolgokról, csak akkor ne bizonygassa hogy nem is léteznek, ez a lényeg. Itt most azokra a nőkre gondolok akikre tényleg csapást mért az élet és amiaatt kényszerülnek rossz döntésekre.

2010. nov. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:

Úristen hogy szidjátok itt egymást. Nem tudnátok a tényekre asszociálni? Fájdalmas, vagy kevés a kapacitás rá? A nő nem dolgozik, nincs szakmája, nincs diplomája, a gyerektartást nem a gyerekre fordítja, hanem kollektíve ebből akar megélni + a pótlékból, holott a gyerektartás kizárólag a gyereké.

Ja és olyan terhesség nincs, ahol semennyire sem változik meg a test. Másrészről én azért észrevenném, ha védekezés nélkül lennék együtt valakivel. Ha pedig terhesség ellenére menstruál valaki, az nem olyan menstruáció. Nem véletlenül kell azonnal kórházba menni, ha egy várandós vérzik, általában vetélés. A terhesség alatti menstruáció másabb mennyiségben és minőségben, ha ez másabb, akkor is azonnal dokihoz kell menni, mert esélyes a méhen kívüli terhesség is, szóval igaza volt a 3 gyerekes nőnek. Akármennyire szidjátok.

És igen, én inkább ennék kenyeret is vizet, és nem neteznék, minthogy a gyerekem bármiben is nélkülözzön.

2010. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, eltérőek a vélemények... Nem sokan tanácsolták, hogy menjen vissza a régihez, de ha neki úgy jó, akkor tegye azt.

A gyerektartásról meg akkor is az a véleményem, hogy a gyerekre kell költeni. És egy nő igenis álljon a lábára, és gondoskodjon a gyerekéről tisztességesen...

21:29-es, nem vitatkozom!

2010. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 A kérdező kommentje:
Már írtam,döntöttem! Egyik sem!
2010. nov. 12. 14:34
 88/88 A kérdező kommentje:

leírom,hogy azóta mi történt.

Együtt maradtam az új párommal,az ex azóta nem fizet,most pereskedek vele,gyereke sem érdekli....

és várjuk a közös babánkat :)))))

2012. jan. 4. 14:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!