Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Exem visszakar jönni,állítólag még mindig szeret,van egy közös gyerekünk is! Én viszont már nem szeretem és van egy új párom is aki odáig van értem,de én még igazán szerelmes nem vagyok belé,így legondokkoztat hogy visszaengedjem-e az exet,mivel annak anyagi vonzata is van.

Így egyedül nevelni gyereket...2hónap múlva lejár a gyesem!Utána mi lesz? Szóval ha visszajön ex akkor mi is helyrejövünk újra anyagilag,plusz talán én is úgy álnék hozzá a továbbiakba a kapcsolatunkhoz,hogy mindent megfogok tenni 3unkért.


2010. nov. 11. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
0%
szerintem megéri megpróbálni, nem csak az anyaigiak miatt, de azért is! Lehet az új párod most szeret, de ha 3 hónapja mentetek szét a férjeddel, akkor ez az új kapcsolat még nagyon új lehet, nem tudhatod mi lesz belőle. Ha látsz egy kicsi esélyt, hogy újra tudnád szeretni, akkor próbáld meg. Ha nem és csak a gyerek meg a pénz miatt tennéd, nah akkor nincs értelme.
2010. nov. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:
100%

10:20-asnál a pont!


Ha nagyon rá vagy szorulva a pénzre, kérj gyerektartást. Vagy csak akkor jöjj össze az exeddel, ha szereted. Ha nem, akkor ne!!!

Ha kizárólag anyagi érdekből csinálod, akkor gyakorlatilag érzelmi, etikai és minden egyéb szinten konvergálsz egy prostituálthoz. (Bocs)

2010. nov. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 A kérdező kommentje:

Utolsó !

Írta már hogy kértem és ad is havi 20at! Heti 5-öt!

Hogy osszam azt be???

többet nem tud adni..azt állítja...

2010. nov. 11. 10:43
 14/88 anonim ***** válasza:
84%

Azért nem csak 20.ezerből tartod el a magad és a gyermeket.Írtad,hogy kapsz gyest,és jár a családi pótlék is..

2 hónap múlva (vagy akár most is) te is elmehetsz dolgozni,így több pénz jön a konyhára..

Azért visszamenni ,mert anyagilag jobb lesz..Na igen....

Utána meg jön a sírás,hogy semmi nem változott,hogy mégis másba vagy szerelmes,hogy megcsalnád,hogy ki ráz a hideg a hozzád ér...

Ismered a mondást: "Felmelegítve csak a káposzta finom"

Megjósolom neked,hogy mi lesz ha vissza mész.

-pár hónapig tök jó lesz,mert a férjed kényeztetni fog titeket

-pár hónapig bármit kiejtesz a szádon megkapod

-majd jön ez első vita

-majd egyre több vita

-majd jön az,hogy "én tartalak el"

-majd megint jössz te,és írod,hogy milyen szerencsétlen vagy mert a férjed milyen gonosz veled,bezzeg te vissza engedted,és ez a hála"...

sok sikert hozzá

2010. nov. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
71%

Már bocs, de ha egy pasi a saját gyerekének összesen 20e-t tud adni, akkor honnan veszed, hogy ha összejöttök, akkor majd 200e-ből éltek meg?

Akkor kevésbé lesz smucig?? Vagy feltételekhez köti a saját gyermekére szánt pénzt? Ez nem utal túl jó jellemre!

Én nem mennék vissza! Inkább maradnék az új kapcsolat mellett, ha állandó civakodások voltak, akkor ez előbb utóbb újra vissza fog jönni! És ráadásul Te nem szereted, azt mondod. Sajnos az, hogy több lesz a pénz, nem fog boldoggá tenni!

2010. nov. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:
70%
Pénz, pénz, pénz... Szép kis kapcsolat lesz, ha újrakezded....
2010. nov. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 anonim ***** válasza:
100%

A 10.20 vagyok.Én egyszer bele mentem abba, hogy a gyerekek miatt vissza jöjjön.Válás lett a vége.

Ha nem szereted, nem szabad magatokat ennek ki tenni.Hidd el ez sokkal rosszabb a gyereknek, mint az hogy anyagilag többet tudsz adni neki.

Én 2 gyerekkel vagyok 120-140 ezerből egy hónapban.

megértelek, mert tudom milyen az hogy szükölködni kell.

De inkább így, mit hogy valakit kerülgessek...

2010. nov. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 anonim ***** válasza:
100%
A gyerektartást a gyerekre kell költeni. Heti 5ezer forintból nem tudod eltartani? Na és a 10-ből? Merthogy neked is annyit hozzá kellene tenni, mint amennyit apuka fizet gyerektartást. Ott van még mellé a csalűdipótlék is, ugye....A lakhatási költségeket meg gyerek nélkül is fizetnéd...
2010. nov. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem irod hogy mennyi idos a gyerek, es egyaltalan varja e vissza az apukajat, napi uvoltozeseket. Tudod, sok eve en is igy eltem, a gyerek miatt. Addig mig az 5 eves gyerek furdozes kozben, apja hatamogott azt nem mondta hogy "mami, menjunk a kozertbe, vegyunk egy uj aput".
2010. nov. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 anonim ***** válasza:
55%

ma 11:09..olvass

" 2hónap múlva lejár a gyesem!"

Ha jól tudom akkor ez azt jelenti,hogy 2 hónap múlva 3 éves lesz...

2010. nov. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!