Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Exem visszakar jönni,állítólag még mindig szeret,van egy közös gyerekünk is! Én viszont már nem szeretem és van egy új párom is aki odáig van értem,de én még igazán szerelmes nem vagyok belé,így legondokkoztat hogy visszaengedjem-e az exet,mivel annak anyagi vonzata is van.

Így egyedül nevelni gyereket...2hónap múlva lejár a gyesem!Utána mi lesz? Szóval ha visszajön ex akkor mi is helyrejövünk újra anyagilag,plusz talán én is úgy álnék hozzá a továbbiakba a kapcsolatunkhoz,hogy mindent megfogok tenni 3unkért.


2010. nov. 11. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:
26%
minden kapcsolat más és más. Magadra hallgass, mérlegelj, fontold meg azokat a tanácsokat amiket itt olvashattál, de ne ezek alapján dönts, mert senki nem lát bele, senki nem éli meg úgy mint te. Te dönts! én személy szerint adnék második esélyt, aki meg azt mondja a pénz miatt gáz vissza fogadni, vagy jól áll anyagilag és nem került még bizonytalan helyzetbe, vagy álszent.
2010. nov. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 anonim ***** válasza:
100%
Mindaddig támogattam az ötletedet a kibéküléssel kapcsolatosan, amíg nem írtad, hogy persze anyagilag is jobb lenne a férjeddel együtt. Én köszönöm szépen, így nem szeretnék békülni senkivel. Rövid időn belül kezdődnének a viták elölről. Vagy lenyelnél mindent, és hallgatnál, élnél boldogtalanul, mert anyagi biztonságban élsz?!
2010. nov. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező, ne legyen illúziód. Az a sok álszent válasz, amiben lenézik az anyagi megfontolásokat...a saját életében mindegyik megteszi az ő saját maga számításait, ne félj.


Őszinte vagy, ez tetszik. Bizony tegyél meg mindent a kisgyerekedért, hogy könnyebb anyagi helyzetben legyen.

Mindannyian ezt tesszük, csak van aki egy képmutató gazember és itt nyárspolgároskodik.

2010. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 anonim ***** válasza:
19%
Utolsó szívemből szóltál!!!!!!!
2010. nov. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 anonim ***** válasza:
64%

Én nem hiszek az újrakezdésben.. nagyon olyan eszaga van ennek, hogy csak a pénz miatt mennél vissza...

Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de ez gáz sztem. Én is váltam, egyedül voltam a kisgyerekkel. A problémák hasonlóak voltak... szerintem az ember nem fog megváltozni, ha nem illetek össze, akkor az ki fog bukni egy idő után... És ha a gyerek végígnézi a veszekedéseket, arra emlékezni fog mindíg.. És miért azon gondolkozol hogy havi 20 ezerből kell élned? Nem akarsz menni dolgozni? A gyerek ovis lesz, eljársz dolgozni, családi pótlék + gyerektartás, ha ezt összeadod, ki lehet jönni... Legalább is nekem működött, és még havi 24.000.-et hitelre is fizettem... (és nem kerestem csak havi 90.000.-et, ezt hozzáteszem... Sokmindenről le kellett mondani, de eszembe nem jutott volna visszamenni azért, hogy el legyek tartva...

2010. nov. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:49 vagyok

Hát én nem vagyok képmutató.Én is elhagytam a férjem 1 gyerekkel.Engem is vissza csalogatott,és ha vissza mentem volna én is jobban jártam volna anyagilag..Nekem a volt férjem csak 9000 forintot adott gyerektartásként..

Ha vissza mentem volna,akkor anyagilag jobban jártam volna,de nem mentem vissza,mert tudtam,hogy ez kevés! Nem szerette már,és abban is biztos voltam,hogy csak pár hónapig tartana a "jólét" Utána úgyis minden vissza állt volna a régi állapotba..Én inkább elváltam,és megpróbáltam egyedül felnevelni a fiam.Elmentem dolgozni,a fiam óvodában,és igyekeztem úgy alakítani az életem,hogy az albérlet kifizetése után a fiam semmiben ne szenvedjen hiányt.Persze azért mert elváltam még nem zárkóztam be..Nyitott voltam egy új kapcsolatra.Hamarosan meg is ismertem a második férjemet akivel lassan 9 éve boldog házasságban élek.Szerelmes vagyok ,anyagilag stabil,és a fiam is boldog,egészséges ember lett.

Soha 1 percig nem bántam meg,hogy annak idején nem mentem vissza a pénz miatt a volt férjemhez..

2010. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak anyagi megfontolásból mennél vissza akkor ne tedd,mert a boldogság többet ér,legalábbis szerintem.


Másrészt pedig már elis mehettél volna dolgozni,hisz a gyerek már 3 éves lesz,vagyis bölcsibe is beadhattad volna már vagy 1éve minimum ha annyira megvagy(tok) szorulva...!!!

2010. nov. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 anonim ***** válasza:
0%
ha jó pasi és nem gyűlülöm csak veszekedtünk én összejönnék vele újra
2010. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 anonim ***** válasza:
0%

Mindenkinek jár egy második esély. Nem véletlen voltatok együtt 6 évig és vállaltatok gyereket.

Én vissza fogadnám.

Csak próbáljatok meg többet foglalkozni egymással biztos azért veszekedtetek sokat mert el laposodott a dolog.

Én 12 évig voltam együtt a párommal szakítottunk. Most próbáljuk helyre hozni amit elszúrtunk mert mindketten hibásak vagyunk.

Elösször ne költözzön vissza (legalább 1-2 hétig) találkozzatok beszélgessetek és ha megértitek egymást akkor költözzön.

Sok sikert...:)

2010. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 anonim ***** válasza:
77%
Aki nem adja el magát a pénzért,az álszent....Jó érv nem mondom,csak röhejes.Aki nem a pénzt nézi,hanem azt,hogy képes lenne-e újra tényleg szeretni azt a férfit,annak van tartása.Miért is kellene meghunyászkodni,megint nyelni,csakhogy anyagilag jobb legyen? Egy nő is képes egyedül gyereket nevelni,nagyon sokan teszik ezt meg.Dolgozni,amíg a gyerek oviban van.Inkább,mint szaros 200 ezerért vigyázba vágni magát,azért,hogy csend legyen és meg tudja tartani a férfit,akit önként,pénz nélkül vasvillával kergetne el a háztól.Ha neki ehhez van gyomra,ahelyett,hogy dolgozna,akkor egészségére.
2010. nov. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!