Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Exem visszakar jönni,állítólag még mindig szeret,van egy közös gyerekünk is! Én viszont már nem szeretem és van egy új párom is aki odáig van értem,de én még igazán szerelmes nem vagyok belé,így legondokkoztat hogy visszaengedjem-e az exet,mivel annak anyagi vonzata is van.

Így egyedül nevelni gyereket...2hónap múlva lejár a gyesem!Utána mi lesz? Szóval ha visszajön ex akkor mi is helyrejövünk újra anyagilag,plusz talán én is úgy álnék hozzá a továbbiakba a kapcsolatunkhoz,hogy mindent megfogok tenni 3unkért.


2010. nov. 11. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
100%

Anyukam talalt 50 evesen, erettsegi nelkul takaritoi munkat. Igazabol tobb helyre jar, h osszejojjon a penz. Szerintem tobb energiat kell befektetned a munkakeresesbe.

Persze konnyu otthon ulni es a penzre varni.

Nekem is van egy fiam. Igazabol lehettel volna egy kicsit elore latobb. Gyerek mellett is lehet tovabb tanulni. En is tanulok, dolgozok gyerek mellett. Semmi segitsegem sincs (nagyszulok, rokonok stb.). Nekem se lett volna eleg a penz, de visszamentem dolgozni, amikor a fiam 1 eves volt. Vannak nehez helyzetek az eletbe, de lassan neked is meg kellene tanulnod felnottkent viselkedni, nem eltartottkent.

A pasikat meg hagyd, keress egy harmadikat. Probald fejleszteni magad.

2010. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 anonim ***** válasza:
17%

Egyik okoskának: nem mindenki veszi észre a terhességet, ugyani svan hogy megjön terhesség alatt is, ezt híűvják tünetmentes terhességnek.

Másik okoskának: igaz hogy nem neki hanem a gyereknek kell megélni de akkor dögöljön éhen???

Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés. Risszindulatúak vagytok és buták is.

2010. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 anonim ***** válasza:
60%
Ha egyikükbe sem vagy szerelmes, inkább az újjal tartasd el magatokat.
2010. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 anonim ***** válasza:
17%
Tünetmentes terhesség az ha valakinek nemhogy nincs tünete de megjön neki ugyanúgy, tehát nem lehet észrevenni csak amikor már nagyno nő a has! Lehet hogy 3 gyereked van de ez nem garancia semmire, mert mint mondják minden terhesség más!
2010. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 anonim ***** válasza:
94%
Tunetmentes, es persze vedekezett. Igazabol nem hiszek a vedekeztem, de terhes lettem szovegekben. Ha meg nem vedekezett, illik utana legalabb egy honappal terhessegi teszett csinalni.
2010. nov. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 anonim ***** válasza:
71%

ma 16:36

Ott a pont!!

2010. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 anonim ***** válasza:
87%

A válasz megírásának időpontja: ma 16:46

haha...neked meg mindent be lehet adni...


Mindenki a sajat sorsanak kovacsa, avagy ki mit foz egye meg. Bocsi, de sajnalni nem tudom a kerdezot, de a te sajnalatoddal se megy semmire. Max. elhiszi, h mindent szuperul csinalt, es csak igy tovabb.


10 eve vedekezek gumival. Egyszer se szakadt ki. Errol meg ennyit.

2010. nov. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 anonim ***** válasza:
93%

csak elmondom,hogy 25 éve gumival védekezek..Eddig soha nem lettem véletlenül terhes. A fiammal amikor terhes lettem,ott vártuk,mert akartuk a terhességet..

Úgyhogy erről ennyit..

2010. nov. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 anonim ***** válasza:
0%

Neked egyszer sem szakadt ki.

És akkor másnál sem szakadhat?

Te jó ég.....logika a köbön.

2010. nov. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:
52%

Ez a sztori inspirálta az alábbi kérdés kiírását:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2010. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!