Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Exem visszakar jönni,állítólag még mindig szeret,van egy közös gyerekünk is! Én viszont már nem szeretem és van egy új párom is aki odáig van értem,de én még igazán szerelmes nem vagyok belé,így legondokkoztat hogy visszaengedjem-e az exet,mivel annak anyagi vonzata is van.

Így egyedül nevelni gyereket...2hónap múlva lejár a gyesem!Utána mi lesz? Szóval ha visszajön ex akkor mi is helyrejövünk újra anyagilag,plusz talán én is úgy álnék hozzá a továbbiakba a kapcsolatunkhoz,hogy mindent megfogok tenni 3unkért.


2010. nov. 11. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbáltál egyáltalán munkát keresni? Nem élünk álomvilágban, tévedsz.. nagyon is a valóság... csak tipikus olyan egyén vagy, aki várja hogy más oldja meg a problémáját. Ha visszamész az exhez, lehet hogy anyagilag rendben lesztek, de a többi?
2010. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 A kérdező kommentje:

2éves kora óta keresek munkákat!

Volt egy biztosítós munka..na had ne mondjam...


Milyen többi?

2010. nov. 11. 14:57
 53/88 anonim ***** válasza:
79%

Nem akarlak megbántani,de ilyenkor jön az,hogy felelőtlenül szülték..

Én is 20 évesen szültem,de tudtam,hogy van egy szakmám,és el tudom tartani a fiamat.Én nem sírtam,hogy miből tartom el,mert ez nem volt kérdés.Dolgozni mentem.Bizony kezdésnek takarítottam.Az is pénz,és az aranygyűrű nem esik le az ujjamról..

Én is egyedül maradtam 1 éves fiúval,ráadásul az apuka egy büdös fillért nem fizetett..

Ha valaki vállal gyermeket,és teljesen mindegy hogy 19 évesen vagy 40 évesen,nem árt előtte mérlegelni,hogy képes lesz-e hosszabb távon gondoskodni róla..Ne utólag sírjak,hogy nem tudok megélni..

Feltételezem,hogy amikor megtudtad,hogy babát vársz,rögtön el is döntötted,hogy senki nem számít,senki véleménye nem érdekel,te akkor is világra hozod..Evvel nincs is semmi gond.Akkor most se érdekeljen senki,és neveld fel a fiad..Ne panaszkodj!Ezt akartad!!

Hidd el,sokan sokkal rosszabb körülmények között is felnevelték a gyermeküket,akik felnőtt korukban értelmes,dolgos emberek lettek..

Nem nyafogni kell,és sajnáltatni magad,hanem igenis elenni dolgozni.

Azt meg ne mond,hogy nincs munka,mert nekem halott szakmám van,és csak egy sima érettségim,és rögtön találtam melót amikor kerestem..

Nem nyugdíjas állás,de kapok fizetést...

Bizony el lehet menni gyárba dolgozni,vagy takarítani,vagy nyomdába is lehet menni melózni...Ha meg egyik se jó,akkor meg nincs miről beszélni..

2010. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 A kérdező kommentje:

B... meg!!!

12hetesen tudtam meg hogy terhes vagyok! HA AKARTAM VOLNA SEM vetethettem volna már el!!!


Én nem tudom,ti tényleg nem gondolkodtok?

2010. nov. 11. 15:16
 55/88 anonim ***** válasza:
20%

Aki azt íta hogy sima érettségeivel bárhová elmehetsz dolgozni ahová akarsz (sz szerint ezt írta) tőle kérdezném, hol élsz? Mert én is ott akarok!!! Bár nekem nem csak érettségim van de ott akarok élni ahol bárhol lehet dolgozni ahol csak akarok mert itt a Földön még diplomával is baromi nehét munkát találni sajnos.


Kérdezőnek: szerintem most lépj ki innen, és döntsd el mit akarsz, mert úgy látam a sok netező csak veszekszik veled és elküld a búsba, ennek semmi értelme, csak még jobban a földbe döngölnek.

Tévedés ne essék, én sem értek egyet veled mindenben, de azért kérdeztél hogy vigaszt kapj és ötleteket, ehelyett sokan (tisztelet a kivételnek) csak olyan badarságokat írnak hogy bárhol dolgozhatsz meg ilyesmi...


Lépj ki és tedd amit jónak látsz akár az exszer, akár az újjal, ne idegenektől várd a választ!

2010. nov. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
31%

Na ez az! Most azt írják hogy miért szülted meg, bezzeg amikor elolvasok egy olyan kérdést hogy "terhes vagyok, nincs pénzem mit tegyek" akkor meg midnenki azt írja hogy "szüld meg, nehogy elvetesd, a szeretet a fontos!"

Érdekes..

2010. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
15%
mennyi rosszindulatú majom van itt...hihetetlen. Kérdező még ha nem is segítek vele, de tudd hogy én maximálisan megértelek, egyébként meg te vagy benne a helyzetben, szóval senki ne ítélkezzen feletted. Sz@rd le azt a néhány hülyét, nem veled van a baj. Itt amúgy biztos mindenki feddhetetlen angyal...
2010. nov. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
61%

Ne B+ mert én sem káromkodtam!!!

12 hetesen elég gáz,hogy nem tűnt fel,hogy terhes vagy!3 hónapig nem tűnt fel,hogy nem jön meg a menzeted? Nekem 3 gyerekem van,tudom milyen egy terhesség!!!

Egy szóval sem mondtam,hogy vetetted volna el,csak azt mondtam,hogy mérlegelni kell egy terhességnél.Ha nem akarok gyereket akkor védekezem!

Hogy hol lehet munkát kapni? Budapesten van állás!

Mint írtam vannak nyomdák,gyárak ahol van felvétel,de hát sokan nem akarnak ott dolgozni,"nehogy már diplomával ilyen melót csináljak"

A barátnőmnek 8 általánosa van! Múlt héten vették fel egy nyomdába..(előtte is dolgozott) Én nemrég hagytam ott az állásomat,és úgy,hogy egyik helyről kiléptem,másik helyre beléptem..Nekem is csak érettségim van,de elmegyek én is egy nyomdába ha megfizetnek...

De amint látom a kérdező is csak B+ tud,de ésszerűen nem tud gondolkodni..

Akkor tudod mit.Meg is érdemled az életed.Menj vissza a exedhez,és éldegélj vele..pénzed lesz..Sőt ha úgy akarod tartsd meg a mostani pasasodat is,hiszen neki is van pénze..Így nem kell megerőltetned magad!!!Nem kell ,hogy önállóan gondolkodj,mert nem igazán tudsz...

2010. nov. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
89%

Néhány hülye talán járt már ugyanebben a cipőben...


Mérlegelj, hogy visszamész, talán jobb lesz anyagilag, de lehet lesz egy rossz kapcsolatod aminek a gyerek is látja a kárát..és Te sem vagy boldog... Vagy kezdj új életet, keress normális munkát és lesz egy olyan pasid aki szeretni fog és Te is Őt... Ha nem most, akkor egy kis idő múlva...

2010. nov. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
71%
Azért havi 20 E ft elég kell legyen egy babára. Nem neked kell megélni belőle, hanem kizárólag a babának.
2010. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!