Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Exem visszakar jönni,állítólag még mindig szeret,van egy közös gyerekünk is! Én viszont már nem szeretem és van egy új párom is aki odáig van értem,de én még igazán szerelmes nem vagyok belé,így legondokkoztat hogy visszaengedjem-e az exet,mivel annak anyagi vonzata is van.

Így egyedül nevelni gyereket...2hónap múlva lejár a gyesem!Utána mi lesz? Szóval ha visszajön ex akkor mi is helyrejövünk újra anyagilag,plusz talán én is úgy álnék hozzá a továbbiakba a kapcsolatunkhoz,hogy mindent megfogok tenni 3unkért.


2010. nov. 11. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
100%
H mit csinalnek a helyedben? Keresnek allast es felnevelnem egyedul a gyereket...Az uj parod odaig van erted, akar meg bele is szerethetsz es gondolom akkor ossze is koltoznetek es a kassza is kozos lenne...Csak a penzert visszafogadni az exet sztem keptelenseg...Nincs masodik esely, ami egyszer elromlott az elromlik masodszor is...
2010. nov. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim ***** válasza:
100%
No végre pár értelmes válasz! A gyereket fel lehet nevelni egyedül is, és jobb neki, mintha egy veszekedő családba nőne fel.... És biztos megtalálod a párodat, aki hozzád való...
2010. nov. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Az exedet MÁR nem szereted, a párodat MÉG nem. Szerinted melyikből lehet többet kihozni, ha ráadásul a mostani párod sokkal normálisabb is?
2010. nov. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 anonim ***** válasza:
20%

mindenképp megpróbálnám. elsősorban a gyerek miatt. mégiscsak az a legjobb,ha az apukája van mellette.


lehet h kicsit kihültek a dolgok,és sok volt a veszekedés,de ez mindenhol van,mindenképpen megéri még eegy esélyt adni!


én drukkolok nektek!!!

2010. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 anonim ***** válasza:
100%

12:07-es:

Mi az h mindenhol van veszekedes? ki talalta ki ezt a hihetetlen nagy okorseget? Attol h manapsag az emberek erzelmi intelligenciaja a beke segge alatt van, meg leteznek olyan parok akik figyelnek egymasra, szeretik egymast, kommunikalnak egymassal es erzelmileg fejlettek...

Marpedig hidd el h letezik olyan kapcsolat, ahol nincs veszekedes...es amelyik hazassag a veszekedesek miatt ment tonkre, az az esetek 90-95%-aban ismet tonkre fog menni...

2010. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs veszekedés..legalább is olyan nincs, ami jelentős lenne... Ha valamelyikőnknek rossz napja van, akkor azt mindjárt látjuk a másikon hogy mire van szüksége, beszélgetésre vagy csak egyszerűen hagyjuk békén...
2010. nov. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 anonim ***** válasza:
100%
A többiek már mindent elmondtak, de nem bírom szó nélkül hagyni, hogy hogy élj meg 20ezerből. Az a pénz a gyereké, nem a tiéd, nem neked kell belőle megélned, hanem a gyerekedet ellátnod. Ez pedig havi 40-ből bőven megvan, mert 20+20. Ha nem tudsz ennyit mellétenni, akkor az apának kellene nevelni a gyereket.
2010. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 A kérdező kommentje:

Rengeteg válasz jött meg is vagy lepődve rendesen.

Igen kellene doégoznom egy sz@r érettségivel vadászok munkát,szerintetek mekkora eséllyel??

na és itt a nyakunkon a karácsony,ünnepek,hogy oldjam meg?

Meg mi az hogy 5ezer az mind agyereké? Tisztában van vele az ex,hogy hitelünk is van,mospórtól kezdve agyufáig mindent kell vegyek,nem mesekönyvre vagy új cipőre költöm a gyereknek. A napi kajánkról van szó!!!!


És igen az új párom képes lenen ide költözni,közös kasszán élni,mert annyira szeret MINKET,én viszont csak vagyogatok vele,szeretni szeretem,de nem az igazi...nincsenek repkedő pillangók a hasamban pedig nagyon friss egy kapcsolat(2hónapos!). ha most nincs,később sem lesz.

Biztos velem van a baj!

Csak azért nekem annyira furcsa lenne 2hónap után már ő venné akaját a hűtőbe meg a tamponomat...nem tudom ő egyáltalán ezt átgondolhatta? vagy csak kicsúszott a száján,mert érzi a vesztét!

Nem tudom :((( mi tévő legyek?

2010. nov. 11. 13:17
 39/88 anonim ***** válasza:
100%
De az ex nem köteles téged eltartani, csak a gyerekét. Te már elváltál tőle, senkije nem vagy, csak ex, semmi felelősséggel nem tartozik irántad. Ezért látom ezt tisztességtelennek. Viszont ha te tudnád őt újra szeretni akkor menj vissza hozzá. A GYES alatt bőven elvégezhettél volna egy tanfolyamot és akkor nem csak egy érettségid lenne, ezer meg egy kismama jár ilyen helyekre, még az egyetemeken és főiskolákon is.
2010. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 A kérdező kommentje:

Az ex nem tartozik már hozzám? :DD ne nevetetess! :DD

Majd meg pusztulna hogy visszajöhessen hozzánk!

2010. nov. 11. 13:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!