Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Exem visszakar jönni,állítólag még mindig szeret,van egy közös gyerekünk is! Én viszont már nem szeretem és van egy új párom is aki odáig van értem,de én még igazán szerelmes nem vagyok belé,így legondokkoztat hogy visszaengedjem-e az exet,mivel annak anyagi vonzata is van.

Így egyedül nevelni gyereket...2hónap múlva lejár a gyesem!Utána mi lesz? Szóval ha visszajön ex akkor mi is helyrejövünk újra anyagilag,plusz talán én is úgy álnék hozzá a továbbiakba a kapcsolatunkhoz,hogy mindent megfogok tenni 3unkért.


2010. nov. 11. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
100%
ha nem igazán szereted az új párodat akkor ne játsz vele! ha vissza akarsz menni a régi párodhoz akkor azt ne azért tedd mert anyagilag jól jársz hanem a gyerek miatt! azt kell tenned a mi neki a legjobb!( nekem is van gyerekem!) nyugi munkát meg találsz itt vannak az ünnepek menj boltba dolgozni tudod aki keres az talál!(ezt ne vedd sértésnek!)
2010. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:
79%
Anyagilag értettem. És igen, anyagilag ha elhagytad már nem tartozik hozzád. Te az új pasiddal vagy és elvárod, hogy ő anyagilag hozzád tartozzon? Kicsit sem érzed, hogy ez szemétség?
2010. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:
58%

Mennyi nő van, aki ennél kevesebből tarta el a gyerekét meg még saját magát is... Tudod egy igazi anyuka elvan kenyéren és vizen is, ha máshogyan nem tud a gyerekének normális ételt adni. Mellesleg az az 5 ezer az CSAK a gyereké. És neked ugyanannyit KELL hozzátenni, meg ott a családipótlék. Abból el lehet tartani a gyereket.

Ne nézz tv-t, moss kézzel, mondd le az internetet-ennyi. Kár hogy a volt párod annyira meg van bolondulva érted. Remélem gyorsan rájön hogy nem érdemeled meg.

Mi az hogy sima érettségi? A gyes alatt simán elvégezhettél volna valami iskolát, arról nem is beszélve, hogy még a gyerekvállalás előtt kellett volna tanulni valami szakmát. Vagy nem fért bele az időbe? Gondolom 20 éves vagy, max 21... Gratulálok.

2010. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, én utálok ítélkezni, de nagyon igaza van az előttem szólónak, nem érdemled meg ezt az embert. De a jelenlegi pasidat sem.
2010. nov. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 A kérdező kommentje:

Hát akkor köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :(

Mondom,biztos velem van a baj!:(

19évesen szültem...12hetes voltam amikor kiderült...

2010. nov. 11. 14:34
 46/88 A kérdező kommentje:

Meg mi az hogy az új páromtól meg elvárnám,hogy eltartson?? Hát pont ezt írtam,hogy nekem ez nem menne,mert szerintem ő se gondolta komolyan.

De döntöttem azt hiszem,egyiket sem akarom.

Ex nem jön vissza,új pedig "repül"...

És ezzel kinek lesz a legjobb?(senkinek)

Kinek lesz a legrosszabb? A fiamnak,persze! :((

De legyen!

2010. nov. 11. 14:36
 47/88 anonim ***** válasza:
73%

A sok válaszoló között ott vagyok, de még írnék valamit. A pénzt, amit a gyerek után az ex fizet, azt a gyerekre kell költened! A magad szügségleteit, akár kaja vagy bármi más azt nem abból kell fizetni... (nekem külön számlára megy a csal.pótlékkal együtt, így látom mennyi pénz CSAK és kizárólag a gyereké....amíg az én fizetésemből tudom fizetni a gyerek dolgait, addíg abból nem is veszek el..a jövőjére is kell gondolni) Felháborít, ha a gyerektartást az anya nem a gyerekre költi!!!

Sima érettségivel? Bárhová elmehetsz dolgozni...persze ha akarsz..

2010. nov. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim ***** válasza:
71%
ne mártírkodj itt. ez már egy eldöntött dolog volt részedről hogy a pénz miatt visszafogadod az exet. csak aztán kérdés meddig bírjátok. ha előtte hangos veszekedések voltak az ugyanúgy meglesz, kutyából nem lesz szalonna. de mindenképp szakíts a mostani pároddal is mert egy ilyen nőt nem érdemel meg. aki kapásból rohanna vissza az exhez mert akkor több pénz lenne...
2010. nov. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
55%

Az nem baj, hogy 19 évesen szültél, inkább az a baj, hogy nem szereted a jelenlegit és a régit anyagilag szereted. Én visszamennék hozzá a helyedben, főleg ha azt írod szeret téged és te is tudnád szeretni. Ha ez a fő gondolatod, akkor igazad van, az anyagiak csak mellékes jó. Mondod, hogy úgy állnál a kapcsolathoz.

Tudnád szeretni az exedet? Mint férjet/élettársat és mint apát? Csak ez számítson a döntésedben.

2010. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 A kérdező kommentje:

Basszus felfogjátok amit írok? Amit én még kapok 2hónapig(GYES+családi=39000FT!)az mind rezsire,hitelre megy el! Marad az amit az ex ad,kemény 20ezer forint! Most vegyek inkább a ygereknek téli cipőt(amit megjegyzek kapunk alapból is használtat) vagy inkább kaját rakjak a gyerek elé????

Gondoljátok már át légyszíves!!!


Szerinted egy érettségivel mindehova felvesznek csak akarető kell hozzá??

Bárcsa ezen múlna!

Miylen álomvilágban élnek itt egyesek?

2010. nov. 11. 14:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!