Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Exem visszakar jönni,állítólag még mindig szeret,van egy közös gyerekünk is! Én viszont már nem szeretem és van egy új párom is aki odáig van értem,de én még igazán szerelmes nem vagyok belé,így legondokkoztat hogy visszaengedjem-e az exet,mivel annak anyagi vonzata is van.

Így egyedül nevelni gyereket...2hónap múlva lejár a gyesem!Utána mi lesz? Szóval ha visszajön ex akkor mi is helyrejövünk újra anyagilag,plusz talán én is úgy álnék hozzá a továbbiakba a kapcsolatunkhoz,hogy mindent megfogok tenni 3unkért.


2010. nov. 11. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim válasza:
68%

Hát bakker grrrrr!

Sztem csak akkor ha látsz esélyt arra,h újra megszeresd,és az sem elhanyagolható,h miért mentetek szét!Miért mentetek szét?

2010. nov. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
34%
Ha öszinte vagy az exhez és ö igy is újra megpróbálná akkor gyerünk!
2010. nov. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
34%
Én megpróbálnám! Mindhármótoknak jár egy 2.esély.
2010. nov. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, nem szereted.Akkor mi itt a kérdés?

Csak az anyagiak miatt nem szabad együtt lenni.

Miért akarnál együtt lenni olyannal akit nem szeretsz?

2010. nov. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
100%

Először tedd fel ezeket a kérdéseket magadban:

Hányadszor könyörgi vissza magát?

Mi volt az ok ami miatt szétment a kapcsolat?

Tudtok-e változtatni azon az okon, ami miatt szétmentetek?

Csak az anyagiak miatt jöttök össze újra?

Az utolsó kérdésre én is írok valamit. Értem én hogy egy anyagias világban élünk és el kell tartanunk a gyerekeinket. DE! Mi lesz ha pl. megint nem jöttök ki egymással? Szerinted a gyereknek jó puskaporos hordók között élni? A gyerektartást meg akkor is tudja fizetni, ha nem éltek együtt... Szerintem.

2010. nov. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
0%

Én megpróbálnám! Egyetlen megcsalás miatt mentünk szét egyszer a párommal, de aztán megint összekerültünk. És azóta több év eltelt és boldogok vagyunk! Nem feltétlen csak a káposzta jó felmelegítve.

A gyereknek meg nyilván ez lenne a legjobb, szóval hajrá, próbáljátok meg!

2010. nov. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 10.20-assal. Ha anyagi okokból vissza is fogadnád az exed, szerinted meddig működne ez így? Annak nincs értelme, hogy csak marjátok egymást. Nyilván nem véletlenül mentetek szét, és ha azóta ennyi idő eltelt, új kapcsolat volt közben stb., miből gondolod, hogy hirtelen egymásba szerettek újra? Az anyagi kérdésekre talán lenne más megoldás is.
2010. nov. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 A kérdező kommentje:

6évig voltunk együtt,3hóapja hogy szétmentünk. Már-már mindennaposak voltak a civakodások,sokszor hangos ordítások voltak már ezt mind a gyerek előtt.

Most elsőzör mentünk szét. Szerintem tudnánk biztos rajta változtatni,de csak nagyon tudatosan,természetesen nem menne.

És basszus kemény 20ezret fizet havonta annyi a gyerektartás!

Ebből,hogy éljek meg?

2010. nov. 11. 10:28
 9/88 anonim ***** válasza:
33%
ha gyermekem lenne -és nektek van- az anyagi szempont szerint döntenék.
2010. nov. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 A kérdező kommentje:
Ugye...nagyon nem mindegy 60ből megélni vagy 200ból....
2010. nov. 11. 10:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!