Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Exem visszakar jönni,állítólag még mindig szeret,van egy közös gyerekünk is! Én viszont már nem szeretem és van egy új párom is aki odáig van értem,de én még igazán szerelmes nem vagyok belé,így legondokkoztat hogy visszaengedjem-e az exet,mivel annak anyagi vonzata is van.

Így egyedül nevelni gyereket...2hónap múlva lejár a gyesem!Utána mi lesz? Szóval ha visszajön ex akkor mi is helyrejövünk újra anyagilag,plusz talán én is úgy álnék hozzá a továbbiakba a kapcsolatunkhoz,hogy mindent megfogok tenni 3unkért.


2010. nov. 11. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 17:16


Ne haragudj, de hany eves vagy, h ennyire hiszekeny vagy. Nem lehet, h nem rossz indulatuak vagyunk, csak esetleg tapasztaltunk mar egyet, s mast? Utoljara 15 evesen voltam olyan naiv mint te. 35 evesen mar maskent latom a vilagot. Sajnos, az emberek sokszor allitanak valotlant, csak azert, h mentsek magukat. Nem olyan szep, es jo mindenki ahogy te azt elkepzeled.

2010. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
0%

Az ég áldjon már meg, hiszékenység hogy kiszakad egy gumi?

Hiszékenység az a tény hogy nincs tünete a terhességnek?

POnt azért kéne már több belátással lenned, és több beleérző képességgel rendelkezned mert nem vagy már fiatal kis csitri aki csak abban hisz amit átélt!


Neked hiszékenység hogy valaki elhiszi kiszakadhat a gumi. Lehet hogy már sok dolgot átéltél és 35 vagy, ez szupi, csak éppen még mindig ott tartasz hogy ami veled nem történt meg azt egy az egyben ignorálod.

De mindegy is, nem ez a lényeg, csak azon tudok kiakadni amikor valaki bánt egy másik embert mert neki az pusztán jól esik. Nem szeretem ha valaki aki bölcsnek hiszi magát csak mert már túl van egy bizonyos koron, és meghazudtol másokat csak mert fiatalabbak nála.

Lehet hogy valaki fiatalabb, de mondjuk többet tapasztalt mint Te. Hihetetlen? Én csak 26 vagyok de ismerek olyat aki így lett terhes és nem is vette rögtön észre hogy az. Pl. anyukám, ugyanis én így születtem :)

2010. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem mindegy hogy esett teherbe.A lényeg,hogy 3 éve volt rá,hogy legyen egy szakmája is.Most sem az apróhírdetéseket böngészi,hogy vajon hol dolgozhatna,hanem azon töri a fejét,hogy melyik pasival is tartassa el magát.Ez nem öncélú bántás,hanem tény.Persze nem az ő elképzelése szerinti,mivel ő támogatásért jött,hogy hajrá kislány,menj vissza és csak a pénz lebegjen a szemed elött,az érzéseket pedig húzd le a wc-n.
2010. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
90%

18:06 Igazad van!

16:05 Valószínű Te is egy eltartott vagy, ezért gondolkodsz így. A gyerektartást a gyerekre KELL költeni. Ez bármelyik bíróságon megerősítik. Amire Te gondolhatsz hogy az anya ne halljon éhen, azt asszonytartásnak hívják. De ez a felsőbb rétegenknél van, válás után a férj fizet az exnek havi X összeget a gyerektartáson kívül. De abban igazad van, nagy az Isten állatkertje..

2010. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
4 év után abbahagytam a fogamzásgátlót és életemben először használtam gumit és KISZAKADT! pedig nm egy rosszminőségü, olcsó gumi volt, szóval lehetséges...
2010. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:

16.05. vagyok, NEM vagyok eltartott, bár jelenleg tgyás-t kapok, de ezenkívül számviteli részlegvezető vagyok egy könyvelőcégnél, szóval icipicit mellélőttél.

Tökmindegy hogy hivatalosan hogy hívnak valami, ha nincs mit enni az enyukának mert elmegy a rezsire, hitelre a pénz akkor a gyerektartásból költhet magára is, nem szórakozásra, hanem ÉTELRE. Magyarán megélhetésre.

Kív

ncsi vagyok van-e olyan aki a tartásdíjat fillérre pontosan csak babacuccokra költi. De a lényeg az hogy anya és gyermek is tudjon enni, ruházkodni, gondolom ebben egyetértünk. Ha Neked egyszer olyan helyzeted lenne hogy a fizud nem elég kajára meg rezsire, akkor hagynád hogy lekapcsolják mondjuk a villanyt és nem ennél hónap utolsó pár napján, hogy jaj nehogy magadra költsd a gyerektartás összegét is? Mindegy mit írsz, kamuzhatsz is, a valódi válasz úgyis egyértelmű.

2010. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy igen, a bíróság megerősíti, ezzel tisztában vagyok de az élet profukálhat olyan helyzetet amikor bizony kell a pénzből másra is áldozni. Pl hogy ne kapcsolják le a fűtést az a gyerek érdeke is.
2010. nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
Nekem nem az szúrja a szemem,hogy ételt vesz a gyerektartáson,hanem az,hogy mindent abból a pénzből akar állni és ő semmit nem tesz hozzá,csak,amit az államtól kap.Nem az apukával kell mindent fizettetni,hisz ezt a gyereket közösen nevelik.Az ő példájával élve,az apukának nem kötelessége az ő tamponját is megvenni.Úgy akar jól élni,hogy férj nem kell,munka nem kell,csak tartsák el,mert ő egyedül erre képtelen.
2010. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
10%

14.28

Miért te hány éves vagy?

Ugye nem mondod, hogy 30-40 évet kellett leélned, hogy aztán az emberséged azon csúcsára jutsz, hogy lelketlen, ostoba, életidegen, fa@szkalap szöveget nyomj, hatalmas pofával?

Egyél te kenyeret és vizet te álszent barom!

Még az Internetet is kapcsoltasd ki, abból meg sót vegyél, meg kukoricát amin térdepelhetsz.

Itt nem arról olvastunk, hogy kiszedi a gyereke kezéből a pénzt, mert műkörmöket akar csináltatni, hanem arról, hogy valaki szarul él ennyi pénzből és nehezen kap munkát.

Ez ma a helyzet Magyarországon, rengetegen küszködnek, bizony úgy, mint a beíró, aki ehhez okoskodva és nem megértően viszonyul, az egy lelketlen p.öcs/pin@.

2010. nov. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 06:11


Tudod, azert ilyen a helyzet Magyarorszagon, mert a magyar nok nagy resze ( tisztelet a kivetelnek) csak azt lesi, h lehet a pasikat lehuzni, h lehet eltartatni magunkat a legkevesebb idobegfektetessel. Itt jon, h szulnek egy gyereket. Ugyanis a ferfit ilyennel meg lehet fogni, aztan meg az allam nyakan lehet tengodni, es otthon mereszteni a seggunket.

Ennyi a velemenyen. Teged se tanitott meg anyad normalisan valaszolni.

2010. nov. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!