Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek most (anyum)?

Mi tévő legyek most (anyum)?

Figyelt kérdés
Tegnap családi vita volt ,és a növérem elment itthonról anyukám meg utána ment:S. csak 1 a gond tegnap 5 órakkor volt nővérem este hazajött de anyum nem.. láttam is későbiekben h a gyógyszeres dobozai üresek voltak... és tesómnak írt egy smst h: "én is elmentem otthonról..." (többször is próbált öngyilkos lenni ,de eddignem vetettem fel senkinek) .
2010. nov. 2. 13:04
 71/111 anonim ***** válasza:

kértél segítséget? hol? ja hogy rólunk beszélsz? szerinted itt supermanek írogatnak? várja, felcsatolom a köpenyemet, és repülök...

"ilyen kicsin" nem lehet felhívni a rendőrséget? én 4 évesen hívtam fel őket anno, mert folyt a vér, és a nálam idősebb barátaim nem mertek telefonálni nekik, ezért a legkisebbre (rám) hárították, mert én mertem. és lám, kijött a rendőrség, pedig egy 4 éves gyerek hívta ki őket...

2010. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/111 A kérdező kommentje:
mi történt?
2010. nov. 2. 21:54
 73/111 anonim ***** válasza:
segítséget ne tőlünk várj kisanyám.
2010. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/111 anonim ***** válasza:

Miért mondod magadra folyton,hogy kicsi? Ha itt fel tudsz tenni egy kérdést és óránként reaálni,akkor ugyanezt telefonba is meg tudod tenni a rendőröknek.A bátyád és a nővéred,akár kedvenc,akár nem szintén képes arra,hogy végigjárja azokat a helyeket,amiket mondtam.Képet nyomtatni és ragasztgatni pedig te is tudsz."Elvileg" nem vagy debil,így túl sok dolog nem akadályozhat meg abban,hogy keresd.

Most tényleg otthon fogtok az ujjaitokkal malmozni,míg a rendőrség meg nem találja?

2010. nov. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/111 A kérdező kommentje:
Annyira kevés lelkierőnk van már tesómal hogy itt sírunk és ülünk a sötétbe. nagyon nagyon nagyon rossz érzés
2010. nov. 2. 22:53
 76/111 anonim ***** válasza:

M.V

Ok már páran vázolták előttem,hogy miért sántít a sztori de ha az alteregód helyében lennék én már aznap addig kerestem volna,amíg az erdőben el nem alszok az meg külön extra,hogy egy ideje csak """ba*ztatást""" kapsz mégis itt téped a szád továbbra is(sajnáltatod magad-mártírkodsz,de pozitívumod,hogy nem annyira mint a gazdag család de ruhásszekrényben lakok sztoriban),amit én egy elvileg olyan zaklatott lelkiállapotban mint az alteregódé egyáltalán nem csinálnék,mert ugye ilyen kis zaklatott csajnak ez már végképp nem hiányozna.

2010. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/111 anonim ***** válasza:

M.V

Plusz írtad,hogy nem szólsz senkinek mert mész nevelőbe,na eleve úgy kezdődik,hogy rokonoknál helyeznek el,már ha nem alkoholista,drogos csürhéről van szó:)

2010. nov. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/111 A kérdező kommentje:
sajnos 1 élő rokonunk van :S ő 82 éves
2010. nov. 3. 00:11
 79/111 anonim ***** válasza:
31%

Akár kamu, akár nem, azért az mindenkin átfutott, hogy "mit tenne, ha..." . És ez nagyon sokat jelent, amikor tényleg beüt a baj.


Persze az is lehet, hogy a kérdező pszichológia szakdolgozathoz gyűjti az anyagot, és osztályozza, hogy melyik élethelyzet mekkora érdeklődést vált ki (hány választ), és ebből mennyi a segítő, mennyi a kételkedő, mennyi rosszindulatú, stb.


Az anonimitást sok mindenre lehet használni, de ha anyámat így találnánk meg, nem lennék lusta küldeni egy privátot annak, akik segítettek. Ha meg szakdolgozat, akkor meg azért!

2010. nov. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/111 A kérdező kommentje:
Voltunk rendőrségen. felvették az adatokat képet . de semmit se csinálnak még :S
2010. nov. 3. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!