Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek most (anyum)?

Mi tévő legyek most (anyum)?

Figyelt kérdés
Tegnap családi vita volt ,és a növérem elment itthonról anyukám meg utána ment:S. csak 1 a gond tegnap 5 órakkor volt nővérem este hazajött de anyum nem.. láttam is későbiekben h a gyógyszeres dobozai üresek voltak... és tesómnak írt egy smst h: "én is elmentem otthonról..." (többször is próbált öngyilkos lenni ,de eddignem vetettem fel senkinek) .
2010. nov. 2. 13:04
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/111 anonim ***** válasza:
57%

Féltem ettől a hozzáállástól.


Ha holnap elmész valahova, említsd meg, és kérj segítséget. Lehet, hogy apád sértve érezné a büszkeségét, téged viszont nem köt ilyesmi.

2010. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/111 A kérdező kommentje:
Hogy lehetsz ilyen szívtelen állat? Bejelentettük az eltűnését. holnap mennünk kell a rendőrségre:S de pedig már lejárt a 24 óra és még az is rossz hogy itt kell tanácsokat kérnem .. De köszönöm a válaszokat ..
2010. nov. 2. 20:36
 53/111 anonim ***** válasza:
51%
Hmmm....még jó hogy a kérdező 13 éves!És gondolom 13 évesen se nem tízedikes és nem is dolgozik!Úgyhogy nem tartom valószínűnek,h. ő írta ki azokat a kérdéseket!
2010. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/111 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De akkor is :S majd holnap mitvárnak hogy majd hazajön:S mondtuk h nem barátkozó típus magába folyt mindent jobban ismerjük mint ők :S és így is de remélem nagyon h nem lesz semmibaj:'( és az is h itt kell írjak 13 éves létemre
2010. nov. 2. 20:42
 55/111 anonim ***** válasza:
63%
Lehet,de ezt ugyan miből állapítottad meg,ha szabad kérdeznem?
2010. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/111 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez kamu.Megint a beteg elméjű csaj unatkozik.Hogy tudsz te ennyi nyomorék kérdést kitalálni,nem is értem.

Könnyen fel lehet ismerni a stílusodról és a logikátlan zagyvaságaidról.

Férj,tesók le se sz@rják,hogy anyuka eltűnt.Kisebbik "gyerek" otthon gépezik és vadidegenekkel chatel,míg az anyja valahol kószál.Rendőrségre először nem megy senki és nem is hívják,majd a többszöri unszolásra mégis,ahova másnapra (!) kapnak időpontot,egy elvileg mentálisan zavart,öngyilkosságra hajlamos eltűnt nő miatt,akinél minden óra számít.

A mobil társaságot nem is próbálják meg megkérni,hogy segítsenek a telefon megtalálásában.

Elvileg erdő felé ment,ahol vonat is jár.Senki nem ment el az állomásra,hogy megtudakolja,hogy a nő vett-e a napokban jegyet Budapestre.Fénykép alapján talán emlékszik rá valaki.Ha nem a pénztáros,akkor a kalauz.

Eszükbe sem jut,hogy felhívják a kórházakat,hátha bevitték őt a sürgősségire.

Az erdők nagyrészéhez erdész is tartozik.Meg lehet kérni,hogy segítsen keresni.

Annyi,de annyi lehetőség van,de ők otthon ülnek,tegnap lefeküdtek aludni,másnap elmentek dolgozni és suliba és senki nem csinált semmit,csak várt.

Ez akkora kamu,hogy alulmúltad magad vele nagyon!

2010. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/111 A kérdező kommentje:
Oké tetudod ha szerinted kamu. De majdha vissza hallod valahol akk gondolkozz el kit sértesz meg ezekell a mondataiddal... Mert NEm tudok mit csinálni és azért tettem fel ide nem azért mert pár ember kételkedjen a szavamban .. De azok akik átérzik azok segítenek nem hátráltatnak vártam az ötleteket . és jött is sok . De sajnos a rendőrség csak holnap tud ezzel foglalkozni megvárják h haza jön e ! de ismerem a saját anyukámat és tudom mit csinál és mit nem :S Sajnos ez van és próbálom lekötni a figylememet a családi problémák többi részét nem fogom vadidegen kételkedő embereknek leírni.. Ennyit rólad...
2010. nov. 2. 21:15
 58/111 anonim ***** válasza:
100%

"De majdha vissza hallod valahol (...)"

oké, epekedve várjuk a hírt az indexen. majd linkeld!

2010. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/111 A kérdező kommentje:
Úr isten. Majd ha te is ilyen helyzetbe leszel és másnak fognak hinni megtudod :S
2010. nov. 2. 21:19
 60/111 anonim ***** válasza:
100%
Nem unod még? Annyira egyértelműen felismerhető a stílusod meg az "akk"-ozásod, hogy csak a mínuszos IQ-jú embereknek nem esik le, hogy te vagy az aids-es kiscsaj, a kutyás zsömlés, a drogozós anyukás, és a HIV-pozitív anyósos... MEg még a többi értelmetlen ökörségeket kérdező is. Nagyon szomorú életed leet, ha nem vagy képes máshol kiélni magad...
2010. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!