Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek most (anyum)?

Mi tévő legyek most (anyum)?

Figyelt kérdés
Tegnap családi vita volt ,és a növérem elment itthonról anyukám meg utána ment:S. csak 1 a gond tegnap 5 órakkor volt nővérem este hazajött de anyum nem.. láttam is későbiekben h a gyógyszeres dobozai üresek voltak... és tesómnak írt egy smst h: "én is elmentem otthonról..." (többször is próbált öngyilkos lenni ,de eddignem vetettem fel senkinek) .
2010. nov. 2. 13:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/111 A kérdező kommentje:
13 vagyok:S és bátáym dolgozik 3 kor lesz otthon csak apum is :S
2010. nov. 2. 13:38
 22/111 anonim ***** válasza:
85%

107.


Jó napot kívánok eltűnt személyt jelentek be. Gyógyszert szed és többször volt öngyilkossági kísérlete...


Innen már menni fog. Szedd össze fejben: Neve, személyleírása, ruházata, gyógyszerei, merre ment, telefonszáma, ismerősei, rokonai neve, munkahelye, kedvenc kocsmája, orvosa neve, meg ami még hasznos lehet.


Valaki mindig legyen otthon, ha hazajön, akkor le lehessen állítani a keresést.


Értesíteni az önkormányzatot, esetleg a vadásztársaságot, erdészeket, meg aki a határban mászkál.


ÉS NEM OTTHON GYÍKOZNI! Tenni, cselekedni!

2010. nov. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/111 anonim ***** válasza:
70%

HA akarnának tudnának a melóhelyükről is intézkedni.

szerintem ezt az egészet túl liheged

2010. nov. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/111 anonim ***** válasza:
100%
És tegnap a bátyád és apud hol volt?Miért nem indultak még tegnap a keresésére,főleg úgy h. tudják,h. hajlamos az öngyilkosságra!És a nővéred hol van?Ő nem tudna intézkedni vagy valakivel a keresésére indulni?
2010. nov. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/111 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és mielőtt a 107-et felhívod most azonnal, kérdezd meg apádat, meg a bátyádat, nővéredet, hogy nincs-e hír.
2010. nov. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/111 A kérdező kommentje:
Épp az hogy nincs semmi Tesóm is nemrég mondta hogy ilyeneket mondott le isbasztam:@ hogy előbb kellet volna ilyeneket közölni velem...
2010. nov. 2. 13:43
 27/111 anonim ***** válasza:
100%
De mi a jóégért itt beszélgetsz?????????? MENJÉL MÁR!!!!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/111 anonim ***** válasza:
100%
Ááá nem akarlak bántani, de elég furcsa egy család lehettek. Mindenki nyugodtan elment reggel a dolgára, miután anyud ilyet tett? Már régen el kellett volna indulnotok keresni. De ha láttad/láttátok, hogy anyud elmegy otthonról nyílván zavart állapotban, akkor miért nem ment senki utánna? Most miért nem keresi senki? Miért nem szóltatok senkinek?
2010. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/111 anonim ***** válasza:
70%

Hát nem tudom,de nem hiszem,h. egy 13 éves gyereknek kellene a keresésére indulni.Gondolom nem véletlen említette a vonatot az erdőben,meg ha elég nagy az az erdő egyedül nem hinném,h. sokra menne... és ki tudja mi történt!Reméljük semmi rossz!

De nem értem,h. miért nem az apa és a nagyobb testvérek intézkednek,keresik!Mert szerintem,ha a munkahelyén szólna,h. eltűnt a felsége és semmi hír róla,lehet még el is engednék.De már azért a rendőrségnek is lehetett volna szólni!

2010. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/111 anonim ***** válasza:
79%

Melyik városban történt?Hol laktok?

Beszélj apukáddal szerintem, hátha van már vmi hír

2010. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!