Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek most (anyum)?

Mi tévő legyek most (anyum)?

Figyelt kérdés
Tegnap családi vita volt ,és a növérem elment itthonról anyukám meg utána ment:S. csak 1 a gond tegnap 5 órakkor volt nővérem este hazajött de anyum nem.. láttam is későbiekben h a gyógyszeres dobozai üresek voltak... és tesómnak írt egy smst h: "én is elmentem otthonról..." (többször is próbált öngyilkos lenni ,de eddignem vetettem fel senkinek) .
2010. nov. 2. 13:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/111 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem akarná, hogy megtalálják, elérjék, nem vitte volna a telefont. A cellainformáció alapján egy viszonylag kis területet kell átnézni.


Ha régóta nem mozog a telefonja, akkor hamar meglesz. Ha meg mozog, akkor az a legjobb hír, mert akkor tudatánál van. Kis szerencsével ki is lehet találni, hogy mit csinál, pl. ha egy vasútvonal mentén jelentkezik be a telefon, és egy vonat sebességének megfelelő időben vált cellát, akkor vonatozik. Ha út mellett, akkor látszik, hogy milyen utat követ, stoppol, vagy buszozik.


Küldj neki fél óránként egy SMS-t, rövid szöveggel. (nem tudom, passzív készülék ad-e jelet a cellára, de így biztosan lesz egy nyom, hogy hol van a mobil)

2010. nov. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/111 A kérdező kommentje:
És minek vitte volna el a töltőjét a telefont a bankkártyát és némely kézpénzt, de a gyógyszert és a flakon vizet nem tudom érteni:S és amikor kerestem elvileg egy olyan csomagolást találtam. de nem biztos lehet régebbi:S
2010. nov. 2. 16:15
 43/111 A kérdező kommentje:
1 valakihez mehet nagyihoz:S budapest.. lehet oda ment:S nemtudom ... hívtuk de aztmondta ő nemtud semmit..
2010. nov. 2. 16:15
 44/111 anonim ***** válasza:
79%

Hosszú távra tervez.


A bankkártyán mennyi pénzhez fér hozzá? Esetleg annak az adatait is lehet követni. Ezeket az adatokat a rendőrségnek eltűnés esetén kiadják, de mi itt csak beszélgetünk elméletekről.


A Xanaxot vagy megette, vagy nem, de a korábbi sikertelen öngyilkossági kísérletek miatt nem lehet elvetni a lehetőséget, hogy beszedte. Ekkor viszont bajban lehet. Hova mehet egy szál ruhában, egy fél doboz Xanax-szal, a telefonjával, meg a töltővel?


Kérj segítséget a szomszédtól! Már korábban meg kellett volna tenned, ma már nem sok felé lehet keresni.


Remélhetőleg hamar lekérik a mobiljának az adatait, a bankkártya adatait, és ha látják, hogy mozgást mutat, akkor széttárják a kezüket, és azt mondják, hogy felnőtt nő, azt csinál, amit akar. De ha nincs forgalom, nincs mozgás, az is lehet, hogy kint fekszik kábán az erdőben 500 méterre a háztól.


Korábbi öngyilkossági kísérlete miatt nem került kórházba, nem volt pszichiátriai kezelése, vagy legalább szakvélemény róla. Ezeket keresd meg, ez mindenképp indokolja, hogy miért aggódsz érte, és miért kérsz hivatalos segítséget.


Menj át a szomszédhoz, semmi rossz nem történhet veled, nem fognak rád haragudni! Igazán felnőttként aggódsz anyukádért, és van lehetőséged arra, hogy felnőttként cselekedj is.

2010. nov. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/111 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem bántotta a kérdezőt. Csak furcsán állunk a dolog előtt. Az ismert helyzetben és körülmények között eltűnik az anyukája, majd mindenki folytatja mindennapjait mintha mi sem történt volna.

13 éves valóban nem neki kellene megoldania a helyzetet, de ha már senki nem tesz semmi lépést, akkor neki kellene ránk hallgatni és segítséget kérni valahonnan. Telefonálni és bejelenteni az eltűnését.


Kedves Kérdező!

Hallgass ránk és egy néhány órára kapd össze magad. Légy most egy kicsit felnőtt. A 112-es számot ingyen hívhatod, mobilja meg már nagyjából mindenkinek van. De ha nincs is, a felnőttek se kőszivűek. Az utcán megállítasz egy szimpatikus nénit vagy bácsit elmeséled, hogy mi történt tuti segíteni fog neked. Nincs más megoldás, neked kell lépned.

2010. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/111 A kérdező kommentje:
Most értünk haza a családdal végig kutattuk a helyszínt hívtuk a telefont:s semmi jel kezdünk kétségbe esni és még nincs meg 24 óra se:S hogy felhívhassuk.. mit tennének? semmitse csinálnának...
2010. nov. 2. 17:44
 47/111 anonim ***** válasza:
100%
Például felhívjátok a rendőrséget, és azt mondjátok hogy tegnap 14 órakkor tűnt el, és akkor már megvan a 24 óra. Van már valami fejlemény??
2010. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/111 A kérdező kommentje:
:S egyszerűen nem hívják fel nekem kéne felhívnom most komolyan:S apum mondja semmi baj nem lesz meg ilyenek és sztem lesz... szólni meg nem merek a rendőrségre:S
2010. nov. 2. 18:21
 49/111 anonim ***** válasza:
100%
volt már ilyen máskor is anyukáddal? Csak hogy apukádék ilyen nyugisan veszik a dolgokat.
2010. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/111 A kérdező kommentje:
Úgymondva régen is próbált öngyilkos lenni :S .. de ilyen h eltünt napokra nem emlékszem arra azt mondta apám mérgembe neki : " Ha nem teccik el lehet menni " :S ...
2010. nov. 2. 18:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!