Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek most (anyum)?

Mi tévő legyek most (anyum)?

Figyelt kérdés
Tegnap családi vita volt ,és a növérem elment itthonról anyukám meg utána ment:S. csak 1 a gond tegnap 5 órakkor volt nővérem este hazajött de anyum nem.. láttam is későbiekben h a gyógyszeres dobozai üresek voltak... és tesómnak írt egy smst h: "én is elmentem otthonról..." (többször is próbált öngyilkos lenni ,de eddignem vetettem fel senkinek) .
2010. nov. 2. 13:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/111 anonim ***** válasza:
100%
"nem volt barátkozós típus" Miért kellett múlt időbe?
2010. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/111 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... egyre furább nekem ez az egész.
2010. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/111 A kérdező kommentje:
de most mit csináljak!!? mondjátok már el ... 1 órája kerestem most de sehol... hívjuk nem halljuk sehol a telefont semmit se :S:S:S és a növérem a kedvence engem utált mindig..
2010. nov. 2. 15:38
 34/111 anonim ***** válasza:
100%

ó te jó ég...

vagy kamu az egész, vagy ez egy ilyen diszfunkcionális család. este eltűnik az anya, és másnap reggel elmegy dolgozni az apa, és a nagyobb gyerek, mintha mi sem történt volna...ahelyett, hogy keresnék.

a kisebb gyerek meg múlt időben beszél róla. mintha a pöttyös gumilabdáját hagyta volna el..."eltűnt, ilyen olyan amolyan volt, mindegy, már a múlt"

mindenesetre nagyon érdekes sztori...

2010. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/111 A kérdező kommentje:
Sanax nevű altatót veddbe ami nagyon erős 15 db vagy mennyi:S és nem evett egésznap semmit :S csak amikor lement egy flakon viz , cigi:S és telefon és felöltözöt.. más semmi
2010. nov. 2. 15:40
 36/111 anonim ***** válasza:
100%
Fura.De már leírták mit tegyél,hívd fel a rendőréget,és jelentsd be az eltűnt személyt.
2010. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/111 A kérdező kommentje:
Évekkel ezelőtt is próbált öngyilkos lenni!!! Belefáradtam emberek:'( nemtudjátok mien családi körülmény között élek.. apám alkoholista anyám gyógyszeres :S bátyám is belefáradt már az egészbe.. NEMTUDOM HOLVAN ÉS MÉG NEM TUDOM BEJELENTENI SEM!!! :'((
2010. nov. 2. 15:42
 38/111 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz mostértem haza lefáradtam minden egész éjjel nem tudtam aludni :'( túl sok ez nekem kicsi vagoyk még ... nem olyan egyszerű és még ezis nem elég az egész családi háttér már ez is jön:'( egyedül fogok maradni:S
2010. nov. 2. 15:44
 39/111 anonim ***** válasza:
57%

A szomszédhoz át tudsz menni? Vagy a boltba? Bármilyen felnőtthöz? Kérj segítséget, ők a rendőrséggel is könnyebben beszélnek, mert kívülállók, nem érintettek benne érzelmileg, sőt fontosnak tarják majd magukat, és örülnek, hogy segíthetnek.


Nagyon jól látod, nem a te dolgod bármit tenni, de te vagy most az egyetlen, aki tehet valamit. Apád még munkában (és ki tudja, el merne-e menni a rendőrhöz és bejelenteni, hogy mi történt, ezzel bevallani, hogy igen, tönkrement az élete...), bátyád ki tudja hol, nővéred szintén.


Miért kezdtél el itt kérdezni? Azért, mert segítségre van szükséged, de mi itt nem tudunk neked másban segíteni, mint abban, hogy olyanhoz irányítunk, aki képes erre.


Lehet, hogy anyád egy éjszakát már hidegben töltött, talán fagyott is. Most mindjárt besötétedik. Minden órában egyre messzebb jut. Nem hiányzik neki még egy éjszaka a hidegben. Hetekbe telhet, míg kihever egy tüdőgyulladást.


A nyugtatókkal egyébként nehéz öngyilkosságot elkövetni, mert lelassítja a szervezetet, és a felszívódás is lassabb lesz. Tipikusan nők és azok nyúlnak ehhez, akik a figyelmet akarják magukra felhívni. Segítséget akarnak, nem meghalni.


Te segíthetsz most a legtöbbet. El kell menned a szomszédhoz, és kérni egy felnőtt segítségét.


Indulj el, utána már magától menni fog minden!

2010. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/111 anonim ***** válasza:
39%

Ezt azoknak üzenem, akik belekötnek a kérdezőbe: Elgondolkodtatok már rajta, mit élhet át szegény lány?? Jó lenne, ha nem az észt osztanátok, hanem segítenétek rajta!


Kérdező: Kérlek írj, ha van valami hír!

2010. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!