Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek most (anyum)?

Mi tévő legyek most (anyum)?

Figyelt kérdés
Tegnap családi vita volt ,és a növérem elment itthonról anyukám meg utána ment:S. csak 1 a gond tegnap 5 órakkor volt nővérem este hazajött de anyum nem.. láttam is későbiekben h a gyógyszeres dobozai üresek voltak... és tesómnak írt egy smst h: "én is elmentem otthonról..." (többször is próbált öngyilkos lenni ,de eddignem vetettem fel senkinek) .
2010. nov. 2. 13:04
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/111 anonim ***** válasza:
Hát a hangulatjelből ítélve... Sajnálom kérdező :(
2010. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/111 anonim ***** válasza:
Sajnálom:(
2010. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/111 anonim ***** válasza:

Ha valóban igaz a sztori, akkor sajnálom. Viszont, ha kamu akkor most értél el arra a szintre, hogy elsüllyedhetsz szégyenedben. Sose legyen nagyobb gondod az életben, mint az, hogy azon töröd a fejed, hogy milyen új kamu kérdéseket találj ki. Vannak emberek, akik egy pillanat alatt váltak hajléktalanná. Vannak asszonyok, akik télvíz kellős közepén egy szál trikóban indulnak ki a temetőbe az öt hónaposan eltemetett gyermekükhöz, mert nem tudják a tudatot elviselni, hogy az, akit mindennél jobban szerettek a saját tulajdon két karjukban halt meg. (édesanyám) Vannak, akik erőn felül hónapokig ápolják a haldokló nagymamájukat (például én, http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

vannak emberek, akik szó szerint éhen halnak, vannak, akik a karjukat odaadnák egy gyermekért, mégsem adatik meg nekik.


Valóban sajnálom édesanyádat, ha igaz a kérdés, ha nem, akkor meg inkább nem minősítelek.


74%-os

2010. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/111 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem azt,h. jól van-e anyukád.(amúgy én is észrevettem a hangulatjelet,de nem gondoltam mindjárt a legrosszabbra).Ha pedig tényleg nagyon rossz dolog történt,akkor sajnálom!:( Bár megmondom őszintén,h. én is elgondolkodtam azon,h. kamu-e a kérdésed vagy sem,annak ellenére,h. az elején még a "pártodat" fogtam!De remélem,h. ilyen dologgal tényleg nem szórakozol!!!
2010. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/111 anonim ***** válasza:

ez a kérdés egyértelműen kamu.

ilyenkor úgy elmennék az ilyen unatkozó h*lyegyerekhez, és úgy megmutatnám az anyjának hogy miket írogat róla a neten...

2010. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/111 A kérdező kommentje:
Gyere mutasd :'( ha lenne kinek :'( a folyóba találták meg a rendőrök ma :S Helikopterrel is keresték :'( És apukám látta és teljesen kivan csak sír sír sír. eladjuk a házat ha tudjuk és elmegyünk máshova mert az emlékek csak kergetnek minket köszönöm akik hisznek nekem és akik nem hisznek azoknak szívből kívánom sose éljetek át ilyet mint én átéltemebbe a pár napba és további életem során köszönöm
2010. nov. 4. 19:31
 97/111 A kérdező kommentje:
Egyátalán kinek van lelke ilyennel szórakozni :'(?
2010. nov. 4. 19:51
 98/111 A kérdező kommentje:
És sajnos láttam h beraják:S . mit élhetett át? úr isten belese merek már gondolni apukám próbál nyugasztalni mindenkit de nagyon nehéz ez az időszak emberek:S
2010. nov. 4. 20:01
 99/111 anonim ***** válasza:

18:02-es vagyok.

Nagyon sajnálom,h. így végződött ez a dolog!És fogadjátok őszinte részvétem!!!:( Kívánok nektek sok erőt és kitartást!!!

Írtam,h. én is elgondolkodtam,h. kamu-e a kérdésed,mert néha elég zavaros volt néhány dolog!(de azt is gondoltam,h. nyilván akkor nem az volt a legnagyobb gondod,h. itt magyarázkodj vadidegen embereknek).De azért azt már nem feltételezem,h. anyukád halálával "poénkodnál"!Aki pedig ilyennel szórakozik az tényleg nagyon beteg ember lehet!

2010. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/111 A kérdező kommentje:
Minden reggel úgy fogok felkelni hogy hátha haza jön :'( de soha se fog és nem tudom felfogni ... és itt ülök és írom az érzelmeimet mert nem tudok mit csinálni próbálom nem felfogni :S
2010. nov. 4. 20:04
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!