Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek most (anyum)?

Mi tévő legyek most (anyum)?

Figyelt kérdés
Tegnap családi vita volt ,és a növérem elment itthonról anyukám meg utána ment:S. csak 1 a gond tegnap 5 órakkor volt nővérem este hazajött de anyum nem.. láttam is későbiekben h a gyógyszeres dobozai üresek voltak... és tesómnak írt egy smst h: "én is elmentem otthonról..." (többször is próbált öngyilkos lenni ,de eddignem vetettem fel senkinek) .
2010. nov. 2. 13:04
 61/111 A kérdező kommentje:
És ha bevitték volna korházba nála lettek volna adatok telefon minden . túl nagy a terület kértünk segítséget szomszédtól de nem találtuk. felhívtuk mondták " holnap jöjjenek be felvesszük az adatokat és vlaami jegyzőkönyvről beszéltek.
2010. nov. 2. 21:22
 62/111 anonim ***** válasza:
100%

"Majd ha te is ilyen helyzetbe leszel (...)

nem leszek, hidd el. nekem normális családom van.


(és én nem teszek fel kamu kérdéseket a gyk-n)

2010. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/111 anonim ***** válasza:

Vedd bóknak,hogy lekamuztam a kérdésedet és még belőled sem nézem ki,hogy ennyire agyalágyult legyél te és a családod.

Miért is kellene a figyelmedet lekötni? Most komolyan azt akarod mondani,hogy otthon van az egész család.Megvacsoráztatok,apuci leült meccset nézni,bátyád csajozik,tesód a Barátok köztöt nézi,te Gyakorizol,élitek az életetek az anyátok pedig már a második éjszakáját tölti az utcán vagy ki tudja hol,de ti nem veritek még mindig a rendőrségen az asztalt,hogy márpedig keressék és ti is mentek és befáradtok a kórházakba fényképpel a kezetekben,az állomásra szintén stb.Szóval legalább tegyetek úgy,mintha érdekelne benneteket a sorsa.

Elvileg 13 éves vagy.Nem vagy gyerek.Szád van,kérdezni tudsz.Ha nagyon akarnátok tennétek érte,hogy előkerüljön.

Még mindig nem érzed,hogy miért kamuztam le a kérdésedet? Kezeltesd magad kislány,mert beteg vagy és roppant unalmas,hogy minden napra jut egy abszurd kérdésed.De igazad van,így legalább foglalkozik veled valaki,mégha le is hülyéznek......

2010. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/111 anonim ***** válasza:
96%

"Sanax nevű altatót veddbe ami nagyon erős 15 db vagy mennyi"


Xanax, nem Sanax. A leggyengébb nyugtató, amit lehet kapni. Aki öngyilkos akar lenni, az nem viszi magával a telefontöltőjét. Nem fogja látványosan elöl hagyni a nyugtatósdobozt, és nem a gyerekei szeme láttára fogja ezt tenni.


Máskor jobb mesélt találj ki, unalmas, hogy csökken a meséid színvonala, és egyre több a logikai bukfenc benne.

2010. nov. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/111 A kérdező kommentje:
Sajnos anyukám gyógyszerfüggő volt túlsok a számla minden ilyen dolog . apukám alkoholista és cigifüggők.:S a bátyám életét tönkre tette apám . kiközösítették . mert nálunk ilyen kedvenc harc megy ő a kedvenc téged utállak . mindig hívnak a bankból rendezni rendezni kidolgozzák a belüket h megtudjunk élni . és utálják egymást 3 x akartak elválni egymástól . mostmár kicsit remélem jobban látjátok h tényleg nem kamuzok
2010. nov. 2. 21:41
 66/111 A kérdező kommentje:
2 éve arra jöttünk haza hogy anyum eszméletlenül fekszik a földön . és habzik a szája 2x lett kimosatva a gyomra sajnos ilyen sz.r családba kell éljek és nemtudok mit tenni vagy bedugnának egy nevelőbe vagy elhalgatom magamba a dolgokat..
2010. nov. 2. 21:43
 67/111 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem találsz ki egyszer valami hihetőt is?

Pl hogy egy szegény roma csajszi vagy, akinek megkeseríti az életét egy skinhead csoport?

Vagy valami hasonló...


Tényleg annyira nehéz feltenned egy olyan kérdést, amire nem tudnának olyan javaslatokat adni, vagy kérdéseket feltenni, amikbe nem zavarodnál bele annyira, hogy mindenki rájöjjön, hogy megint te vagy az?


Egyébként tényleg sajnálatra méltó vagy, de nem az álproblémáidért, hanem a szánalmasságod miatt.

2010. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/111 A kérdező kommentje:
nemelég rossz az hogy itt kell üljek . még összekevertek mással sajnos ennyit tudok csak kihozni nővérem itt segít nekem . 3 órától 7 ig kerestük szünetekkel. de az is lehet remélem nagyon hogy csak elment valahova
2010. nov. 2. 21:45
 69/111 anonim ***** válasza:

Az alábbi felsorolásból melyiket szántad érvnek arra,hogy SENKI nem keresi az anyátokat?

Kaptál itt nem egy tippet,hogy mit tegyetek.Telefonálni te is tudsz,képet nyomtatni,buszmegállóra kiragasztani,fára stb.

Még mindig nem érted,hogy nem az a hihetetlen,hogy apád iszik,hanem az,hogy le se szarjátok,hogy valaki eltűnt?Tényleg komoly gondok lehetnek a fejedben,ha szerinted ez így normális és logikus és szerinted ez így hihető.

2010. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/111 A kérdező kommentje:
ha nem lennék normális nem kértem volna 13 éves létemre segítséget. elég nehéz ilyen kicsin rendőröket hívni , és én keressem meg, hogy milyen h.lye vagyok mé nem hivom őket . apum: majd hazajön de nemhiszem! :S mit nem értetek azon h utálják egymást .
2010. nov. 2. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!