Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek most (anyum)?

Mi tévő legyek most (anyum)?

Figyelt kérdés
Tegnap családi vita volt ,és a növérem elment itthonról anyukám meg utána ment:S. csak 1 a gond tegnap 5 órakkor volt nővérem este hazajött de anyum nem.. láttam is későbiekben h a gyógyszeres dobozai üresek voltak... és tesómnak írt egy smst h: "én is elmentem otthonról..." (többször is próbált öngyilkos lenni ,de eddignem vetettem fel senkinek) .
2010. nov. 2. 13:04
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/111 anonim ***** válasza:
70%
apud miért sír,h ha annyira utálta...?
2010. nov. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/111 anonim ***** válasza:
Kamu az egész! Szégyeld magad, hogy ilyeneket kitalálsz, és nyomorítod más emberek lelkét! Többször is írtam neked, mert elhittem, de most végig olvastam visszamenőleg 3 napra a híreket (olyan oldalon, ahol a legkisebb hírt is megírják), és sehol nem szerepel ilyen hogy halott nőt szedtek ki tóból!!Győrnél találtak egy halott férfit, de az gondolom nem anyukád volt. Linkelj be egy cikket, akkor elhiszem,
2010. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/111 A kérdező kommentje:
még ha csak 2 napja történt és még lese lett zárva hogyan lenne már benne? istenem nagyobb baj is van minthogy megjelenjen a hírekbe:S
2010. nov. 5. 17:19
 104/111 anonim ***** válasza:

Na mi van veled, mesemondó? :)

Apukád gondolom már felakasztotta magát lelki bánatodban, a húgod meg fagyállóban fürdik...

2010. nov. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/111 anonim ***** válasza:
ennél sokkal kisebb dolgok is benne vannak a hírekbe, és aznap, amikor történt, nem egy hónap múlva!!!!
2010. nov. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/111 anonim ***** válasza:
23%
Gyerekek. Akár kamu, akár nem, nem szabad olyan mélyre süllyednetek, mint ahányan ezt megtették. Egyelőre nem tudhatod 100 százalékra, hogy mi történt. Ha kamu, akkor sem szabad kifigurázni a kérdezőt, mert ilyet csak egy beteg, sérült lelkű ember talál ki. Ha meg nem kamu, akkor a föld alá süllyedhetsz szégyenedben, hogy ennyire kegyetlen voltál, hogy a kérdező a saját fájdalmában még az iróniádat és a rosszindulatodat is kénytelen elviselni, pedig csak néhány vigasztaló szóért jött. Várjuk ki a végét!
2010. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/111 anonim ***** válasza:
88%

Mi az, hogy nem teljesen bizonyos, hogy kamu? Hogy lehet valaki ennyire vak???

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Még ennek láttára sem esik le? (Ha még azt is képes vagy elhinni, hogy ez egy másik eset, akkor te is kezelésre szorulsz.)


Egyébként a csajszinak, vagy legalábbis az önmagát csajszinak kiadó emberkének azóta már volt egy olyan kérdése is, amiben ahhoz kért tanácsot, hogy hogyan tartsa titokban tüdőrákját (azt megelőzően AIDS-ét akarta titokban tartani), de annyira nyilvánvaló volt, hogy kamuzik, hogy törölték az oldalról.

2010. nov. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/111 anonim ***** válasza:
68%

"hogy törölték az oldalról".


legalábbis a kérdését.

2010. nov. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/111 anonim ***** válasza:
0%
Ide linkelheted nekem a teljes adatbázist is, pont leszarom. Az én vakságom még mindig jobb, mint a te tirpák parasztságod. Nem mérvadó, hogy én elhiszem-e, vagy nem, azt akartam leírni, hogy ennyire f@szrágó, mint ti, nem lehet senki sem. Egy beteg embert figuráztok ki. Lehet, hogy én is kezelésre szorulok, de az fullzicher, hogy ugyanoda lesz neked is sorszámod.
2010. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/111 anonim ***** válasza:
100%

Drága toleráns hozzászóló!


A fene nagy toleranciáddal mégis hogy tartod összeegyeztethetőnek azt, hogy nemzetek és társadalmi csoportok nevét negatív viselkedési formák, gondolkodás megjelölésére használod? "tirpák parasztságod"


"Lehet, hogy én is kezelésre szorulok, de az fullzicher, hogy ugyanoda lesz neked is sorszámod."

Ez már igen, ez már tényleg színvonal...

2010. nov. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!