Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitottam a barátommal 5 év...

Szakitottam a barátommal 5 év után Újra akarom kezdeni de felek s családom reskciojara Mit tegyek ? 5honapja külön vagyunk

Figyelt kérdés

júl. 24. 22:27
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Szerintem a sráccal nicnsen semmi baj. Csak ti vagytok ítélkezők és felszínesek. A kérdező meg egy szerencsétlen akit a szülei nagy mértékben befolyásolnak. Akik leírják a srácot javaslom nézzenek tükörbe és forduljanak szakemberhez, mert valami frusztrációju lehet, a kérdező pedig álljon a sarkára és ha akarja a srácot akkor legyen normálisan vele, ha meg nem akkor ne kínozza tovább. Egyébként szerintem ha a szüleid képesek befolyásolni akkor nem szeretheted őt igazán. Szóval nem hiszem hogy 100%osan kell ő neked.
júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Ebben tudom h van igazság

A szüleim sajnos ilyenek

A kapcsolatunk már nem menthető meg ..

júl. 27. 10:28
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!