Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitottam a barátommal 5 év...

Szakitottam a barátommal 5 év után Újra akarom kezdeni de felek s családom reskciojara Mit tegyek ? 5honapja külön vagyunk

Figyelt kérdés

júl. 24. 22:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%

Ha valakivel vége lett, minek akarod újra?!


Nyilván, ha ő lett volna az igazi a számodra, akkor nem lett volna vége....

júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

a csaladod mit szolt a fiuhoz?

Azert kerdem :-D mert en 1x nem hallgattam rajuk es megbantam durvan.

Enis 5 evig voltam együtt a baratommal. Szakitottam. Mindenki örült a csaladban. egy evre ra összejöttünk, gyerekünk lett. Borzaszto kapcsolat. Most vallunk. A gyereket mindenki imadja es persze hogy mindenki szemefenye de ha vissza mehetnek az idöbe en akkor ott anyamra kellett volna hogy hallgassak

júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
79%

"Mit tegyek ? "


Menekülj! És hátra se nézz!


Majd jön az igazi, már 5 évet így is elpocsékoltál az életedből, minek még többet erre az exre szánni?!

júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
81%
Nem pocsékolt el semmit az életéből, ez egy hülyeség. Nyilván volt sok boldog és szép pillanatuk, nem mellesleg sok tapasztalatra tett szert és így egyénileg is fejlődhetett. Így nem szabad gondolkozni. Kérdező: megértem, hogy most nagyon szarul érzed magad, de hidd el, valami jobb vár rád. Próbáld helyreállítani magadban az egyensúlyt. Sport, meditáció, valami új hobbi, mindfulness. Akármi, csak ne ezen kattogj. Minden jót!
júl. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%
Tapasztalatból mondom, soha ne menj senkihez sem vissza csakis akkor ha az illetőből és jó magadból is kinézed hogy változásra vagy hajlamos. Ha csak hiány miatt jönnél vele újra össze meg szereted az kevés. Ha nincs bennetek a változás iránt akarat akkor ennek veszett fejsze.
júl. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ne a környezeted döntsön helyetted. Figyelembe veheted (sőt ajánlott) a véleményüket, segíthet a döntésben, de ne csak miattuk dönts úgy, ahogy.

Másrészt tedd fel magadban a kérdéseket, hogy milyen volt az az 5 év, miért lett vége? Miért szeretnéd újra kezdeni? 5 hónap nem sok idő az 5 évhez képest, még nem biztos hogy teljesen feldolgoztad magadban az együtt töltött időt. Csak azért, mert hiányzik, nem biztos, hogy van értelme újrakezdeni, hiszen szinte még csak most lett vége, és annak biztosan oka volt. Képesek vagytok mindketten a változásra? A másik fél is ezt akarná, tenne bele több energiát?

Ritka az olyan eset, hogy szétmegy a pár, újra összejön, és akkor már működőképes a dolog, ami nem azt jelenti, hogy megpróbálni sem érdemes, csak azt, hogy ezt szem előtt kell tartani, számolni kell vele és többet kell küzdeni a kapcsolatért. Képesek vagytok erre mindketten a közös boldogságért? Mert ha igen, akkor hajrá, egy idő után a család is meg fogja látni ezt, de ezt nagyon át kell gondolnod neked is, és a másik félnek is.

júl. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

A családom utalta első pillanattól kezdve

Azon voltak hogy teljesen ki idegeljek

4evet laktunk anyukamekkal együtt szóval borzalmas volt

Mindenki támadta mindenért semmi de volt soha jó amit ő csinált

júl. 25. 07:09
 8/32 anonim ***** válasza:
7%
Én nem értem hogy lehet 5 évig együtt lenni valakivel aztán szétmenni. Hamar kiderül hogy nem illik össze a két személy.
júl. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom h a hiány vagy a szeretet miatt kezdenem újra

De amióta nincs jelen az életben minden rosszabb folyton vita van Ithon

Nem jövök ki a családommal

júl. 25. 07:09
 10/32 A kérdező kommentje:
Anyukám keze valamennyire benne van ebben mert meg is mondta h mindig azon volt h tönkre tegye idegileg
júl. 25. 07:10
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!