Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitottam a barátommal 5 év...

Szakitottam a barátommal 5 év után Újra akarom kezdeni de felek s családom reskciojara Mit tegyek ? 5honapja külön vagyunk

Figyelt kérdés

júl. 24. 22:27
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Jól van akkor jöjjetek össze, és sok boldogságot nektek. Ennyi. Szia.
júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező hány éves vagy? Mit keresel még otthon?
júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

25eves vagyok a volt párom 28 éves

Igazából a volt pasim nem pénzes családból van és a szüleimet ez zavarja

5evig volt mellettem jóban rosszban

Én pedig el hagytam másokra hallgattam

És felek újra kezdeni de nem amiatt h nem lenne jó ahem h mit szólnak hozza

A szüleim képesek arra h annyira bele betegeknek h magamnak mem tudom h bocsátanam meg ha bajuk lenne

júl. 25. 18:05
 24/32 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, tégy egy szívességet annak a szerencsétlen embernek, és tiltsd le mindenhonnan. Szebb lesz az élete nélküled, te meg bújj vissza a kretén szüleid se.ggébe, majd keresnek egy neked való párt, és akkor boldogok lehetnek ők is, meg te is, hogy ők boldogok.
júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
89%

Ne mások életét éld.

A sráchoz csak akkor menj vissza, ha képes leszel kiállni magadért és egy másikért a szüleiddel szemben, ha tisztában vagy a határaiddal, ha összeszedted magad és ki vagy magaddal békülve annyira, hogy a saját életed éled, nem másokét.

El kell költözni, ott nyilván nem maradhatsz ha ennyire beleugatnak az életedbe.

Egyébként ha ennyi ideig együtt voltatok és a volt párodat ennyire nem szerették, mégis miért maradtatok ott ilyen sokáig?

júl. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
63%
Leírjátok a srácot hogy alkesz, meg megbízhatatlan, de itt a csajnál van gond. Sajnálom a srácot mert én is voltam hasonló helyzetben. A nő végig hülyített, variált, azt se tudta mit akar. Nagyon kellemetlen volt. 25 éves vagy, nőlj fel kérdező, ha a srác mellett nem tudsz elköteleződni normálisan, hagyd őt.
júl. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
83%
Egy alkoholistánál jobbat nem találsz??? Jézusom, kérdező...
júl. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
55%

26-os, a kérdező expasija alkesz ez tény.

A kérdező családja egy kretén.


Mit akar tőlük a kérdező???


Amúgy meg nem kell másra fogni a piálást, aki egyszer az italhoz nyúl bármiért, az máskor is fog. Ismerősöm ki-bejárós az elvonón, és vannak időszakok, amikor nem iszik néha egészen sok, egyév is, aztán újra beiszik.


Az ilyent el kell kerülni a francba, nem még azon gondolkozni, összejöjj-e vele.

júl. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező! Ha szereted küzdj a szerelmetekért! Ide irkalok azt hiszik minden ember potolhato.. "majd jön másik" nagyon könnyen vannak... Én megertelek hasonlo helyzetben vagyok
júl. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki pótolható. Nagy ő-ből nagyon sok létezik, csak elmegyünk mellettük. Ti szenvedtek, túlpörögnek az érzelmeitek, így elvesztitek a racionális gondolkodásotokat, magyarán a józan eszeteket.
júl. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!