Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szüleitekhez látogattok,...

Ha a szüleitekhez látogattok, szállodát/apartmant vesztek ki?

Figyelt kérdés

Először viszem haza a páromat, úgy alakul, hogy péntek-szombat-vasárnap ott leszünk vidéken.

Viszont nyugodtabb lennék, ha nem otthon, a családi házunkban aludnánk, hanem kivennénk egy hotelszobát vagy apartmant...


Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ott alszik a régi gyerekszobámban, a kiscicás ágyneműben. Szüleimmel egy korosztály, szóval lehet ezért is elképzelhetetlen így ez az egész egyelőre nekem.

Anyuék lelkesek, szeretettel várnak minket, anyukám már kifaggatott, hogy a barátom miket szeret, mi a kedvenc étele, mit szokott inni stb. Tehát megbántani sem akarom, de úgy érzem, nyugodtabban mennék neki a hétvégének, ha nem kéne 2 éjszakát is otthon aludnunk.


(ha egyedül megyek, akkor persze otthon vagyok velük, de ez most más)



júl. 23. 18:03
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:
Amennyi rosszindulat benned van, látszik, hogy te nem megérteni akarod, csak jó csámcsogni a semmin. 🫠
júl. 24. 15:26
 52/57 anonim ***** válasza:
Most írtam másodszor. Azt is 3 oldallal visszább.
júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 A kérdező kommentje:
Ha szerinted az 54. kommenteddel semmi gond, akkor nagy bajok vannak a fejedbe. :)
júl. 24. 19:06
 54/57 anonim ***** válasza:
63%
Ha szerinted 45-50 éves emberrel együtt élsz, 20 évesen, akkor nagy bajok vannak. 🙂 A pénzről nagyon hallgatsz. Tudtam, hogy onnan fúj a szél!
júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:
Vagy mondjuk idegeneknek semmi köze nincs a pénzügyeimhez, pénzügyeinkhez...?
júl. 24. 22:51
 56/57 anonim ***** válasza:
48%
Pénzügyeink? 🤣🤣🤣 Na, erről beszélek. Jó a kényelem ugye? 😁
júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:

A kapcsolatom előtt is ugyanilyen életszínvonalon éltem, megnyugodhat mindenki. :)

Nyilván, ha együtt élsz valakivel, akkor igenis vannak közös kiadásaitok.

júl. 25. 11:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!