Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szüleitekhez látogattok,...

Ha a szüleitekhez látogattok, szállodát/apartmant vesztek ki?

Figyelt kérdés

Először viszem haza a páromat, úgy alakul, hogy péntek-szombat-vasárnap ott leszünk vidéken.

Viszont nyugodtabb lennék, ha nem otthon, a családi házunkban aludnánk, hanem kivennénk egy hotelszobát vagy apartmant...


Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ott alszik a régi gyerekszobámban, a kiscicás ágyneműben. Szüleimmel egy korosztály, szóval lehet ezért is elképzelhetetlen így ez az egész egyelőre nekem.

Anyuék lelkesek, szeretettel várnak minket, anyukám már kifaggatott, hogy a barátom miket szeret, mi a kedvenc étele, mit szokott inni stb. Tehát megbántani sem akarom, de úgy érzem, nyugodtabban mennék neki a hétvégének, ha nem kéne 2 éjszakát is otthon aludnunk.


(ha egyedül megyek, akkor persze otthon vagyok velük, de ez most más)



júl. 23. 18:03
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
79%
Szülőként, nekem ez rosszul esne, ha nem otthon aludnátok, hanem bárhol máshol. Szeretettel várják, tehát nem problémáznak a korkülömbség miatt sem, kétlem, hogy kiscicás ágyneműt fog anyukád húzni nektek.. de ha mégis: mi van abban? :D - a párodat zavarná ha ott aludnátok? Ha nem.. akkor totál felesleges pénzkidobás is az egész. ;)
júl. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
61%
Nekem utoljára kisgyerekként volt kiscica mintás ágyneműm, abból már azért tizenevesen kinottem, így nem igazán értem ezt q részét a kérdésnek. Anyadek amúgy szerintem jobban értékelnék, ha nem otthon aludnatok, kevés szülő szereti a konkrét tudatot, hogy vele egyidős fickó tologatja a lányát
júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
90%

Erösen függ a lakás méretétöl és beosztásától, de a mo-i átlag viszonyokat tekintve lenne értelme. Ha csak egy éjszakáról lenne szó, akkor fölöslegesnek tartanám, de több napra elég kellemetlen tud lenni.

A nap egy részét töltsétek a szülökkel, eleinte eleve jobb, ha lassan közelednek, idövel kialakul, hogy mennyire értik meg egymást. Attól ugyanis, hogy egy korosztály, egyáltalán nem biztos, hogy van bármilyen közös érdeklödési kör, anélkül meg elég kínos lehet pár napig feszengeni.

júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:

Emeletes családi ház, a fenti rész az enyém (ott van két hálószoba, fürdő + mosdó, nappali és ht.).

Kiscicás ágyneműm azért van, mert mikor elköltöztem, hoztam magammal, amik tetszettek. Amik meg nem... hát, azok anyukámnak tetszettek és nem hajlandó tőlük megválni. :D

júl. 23. 18:17
 5/57 anonim ***** válasza:
85%

"Szüleimmel egy korosztály"


😐 okkkkééé

júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
97%
Külön fenti lakrésznél fölösleges. Ha egy kisebb lakás lenne, akkor egyetértenék. De ezt úgyse idegenekkel, hanem az érintettekkel kell megbeszélni.
júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire külön van a hálód, én nem vennék ki szobát máshol. Én azért szoktam mert egy kis panelba laknak (1,5 szoba)anyámék , gyerekestől férjestől nem kényelmes ott lenni. Én a helyedben kipróbálnám milyen együtt lakni, hogy jönnek ki, kényelmes - e, legfeljebb legközelebb béreltek valamit.
júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
95%

Akkor vidd magaddal a nem kiscicás ágyneműdet.

Ilyen feltételek mellett én megpróbálnék "felnőni" úgy ténylegesen, és nem pironkodni, hogy uristen a gyerekszobámban vagyok a párommal.


Mert ha te még mindig ezen a szinten vagy, szerinted a párod mit érez?

júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
87%
A bácsi fel tud még menni az emeletre? ha igen akkor nem vennék ki szobát máshol.
júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
Nem, sőt, a szüleim sem tudnak az emeletre menni, 45-50 év környékén az ember már nem tud lépcsőzni, sőt, az emelkedők is gondot jelentenek nekik.
júl. 23. 18:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!