Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lenne furcsa, ha a szüleit...

Nem lenne furcsa, ha a szüleitek nem akarnàk elmondani, hogy hogy ismerkedtek meg?

Figyelt kérdés
A szüleim màr régen elvàltak, nemsokàra esküvőm lesz, és tudni akarom, hogy mi történt velük. Anyu kinevetett, csak elmondta, hogy apu hogy bànt vele, de kijelentette, hogy ő nem fogja elmondani, hogy ismerkedtek meg. Apu pedig szintén nagyon felkapta a vizet, és csak annyit mondott, hogy nem kellene nàla tetézni a bajt... Nővérem anyu előző kapcsolatàból született, ő kb 10 éves volt, mikor anyuék megismerkedtek, de ő neki sincs róla fogalma, hogy került hozzàjuk az én apàm. Ez nem furcsa?
2023. okt. 20. 10:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Törődj a saját dolgoddal.
2023. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Talán a nagyszülők, ha még élnek, ismerik a történetet és még lehet, hogy beszédesebbek is lesznek.
2023. okt. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem furcsa. Lehet, hogy nem egy rózsaszín, habosbabos sztori a megismerkedésük története, ezért inkább nem beszélnek róla.
2023. okt. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%
Csak nem egész másképp élt anyuka mint amit tőled elvárt? Ezt kérdezd meg tőle.
2023. okt. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a baj, hogy igazàból egyik szülőm sem beszélgetett velem soha önmagukról, az életükről, mindig csak felszínes dolgokról. Férjhez fogok menni, de úgy érzem magam, mint Clark Kent a Smallvilleből, hogy valahova lepotgyantam, de fogalmam sincs, kik a szüleim, mert nem ismerem őket, csak együtt éltünk. Ràm ez a tény iszonyat nagy terhet pakol, mert olyan érzésem van egész életemben, mint aki alól hiànyzik a talaj. :(
2023. okt. 20. 11:13
 6/22 anonim ***** válasza:
63%

"fogalmam sincs, kik a szüleim, mert nem ismerem őket, csak együtt éltünk. Ràm ez a tény iszonyat nagy terhet pakol"

. Ez a Te problémád, nem az övék.

És érthető, ha úgy érzik, már nem a személyiségük része ez a kapcsolat, szóval csak ez alapján nem jelenteném ki, hogy nem tudsz róluk semmit.

2023. okt. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mit szeretnek csinàlni, vagy mit szerettek, kedvenc szín, vagy hol jàrtak iskolàba, mik akartak lenni, hol éltek, voltak e baràtaik, hogy telt a fiatalkoruk.


Mindent, amit "tudok", màs rokonoktól hallottam. Nektek ez sem lenne furcsa?

2023. okt. 20. 11:22
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

Nem furcsa. Elváltak. Ha jól értem, nincsenek jóban, gondolom, ezért nem akarnak ezen nosztalgiázni, hogy hogyan ismerkedtek meg.

Szerintem ennek semmi köze a te esküvődhöz. Te majd csináld máshogy, ami nem tetszik.

2023. okt. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

"Nem tudom, mit szeretnek csinàlni, vagy mit szerettek, kedvenc szín, vagy hol jàrtak iskolàba, mik akartak lenni, hol éltek, voltak e baràtaik, hogy telt a fiatalkoruk."

Ez mondjuk lényegesen furcsább, mint hogy nem mondják el, hogyan ismerkedtek meg. Igazából az a kérdés, hogy ha ezek sosem kerültek szóba, akkor miről beszélgettetek. Értem, hogy apád elvált, szóval nyilván vele kevesebbet beszéltek, de ezek szerint anyád sem mondott soha semmit magáról?

Lehet hogy titkosügynökök.

2023. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%

"lepotgyantam"

Rám meg ez pakol iszonyat terhet.

2023. okt. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!