Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lenne furcsa, ha a szüleit...

Nem lenne furcsa, ha a szüleitek nem akarnàk elmondani, hogy hogy ismerkedtek meg?

Figyelt kérdés
A szüleim màr régen elvàltak, nemsokàra esküvőm lesz, és tudni akarom, hogy mi történt velük. Anyu kinevetett, csak elmondta, hogy apu hogy bànt vele, de kijelentette, hogy ő nem fogja elmondani, hogy ismerkedtek meg. Apu pedig szintén nagyon felkapta a vizet, és csak annyit mondott, hogy nem kellene nàla tetézni a bajt... Nővérem anyu előző kapcsolatàból született, ő kb 10 éves volt, mikor anyuék megismerkedtek, de ő neki sincs róla fogalma, hogy került hozzàjuk az én apàm. Ez nem furcsa?
2023. okt. 20. 10:56
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem mondott egyikük sem soha semmit magàról, mindig csak felszínes dolgokról lehetett velük beszélni. Bàrmelyiknek elkezdtem valaha is, hogy beszélgessünk, semmiről sem lehetett, amihez érzelmek fűződnek. Hasonlóképp az én dolgaimat is így reagàltàk le, ha haza akartam vinni baràtokat vagy egy fiút. Soha nem tudtam hozzàjuk érzelmileg kapcsolódni.
2023. okt. 20. 11:49
 12/22 A kérdező kommentje:
Tudom, úgy írjàk helyesen, hogy lepottyantam, csak véletlenül elírtam, mert gyorsan írok. Kérlek, próbàljatok meg hasznos vàlaszt adni, és a kérdésemre fókuszàlni, ha lehet :)
2023. okt. 20. 11:50
 13/22 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom, kellemetlen/kínos emlék fűződik hozzá, tőlük erről többet nem fogsz megtudni. Rokoni körből kell begyűjteni az infókat, amit lehet.
2023. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
94%

10# Nyilván elírás.



Más. Furcsa olvasni a sok "márpedigkijelentem" véleményt.

Én megértelek szerintem normál körülmények között, akár válás esetén is ez nem lehetne egy terhekkel téli titok. Minden élethelyzet más és más. Kár, hogy nálatok így alakult. Érdekes, viszont engem nem érdekel, hogy ismerkedtek meg a szüleim. Azt hiszem engem zavarna, ha tudnám a részleteit, ezért nem kérdezem. Amúgy ők nyíltan mesélnének erről. Nem tabu téma

2023. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nekem az a furcsa, hogy én bàrkinek szinte bàrmikor szívesen és kötetlenül tudok mesélni, hogy hogy érzem magam, vagy mi van velem, vagy mi történt, stb, miközben a szüleimtől mindig az a vàlasz mindenre, amihez érzelem tàrsul, hogy hagyjam őket békén, meg ne idegesítsem őket, és morognak is hozzà.
2023. okt. 20. 12:31
 16/22 anonim ***** válasza:
66%
Fogadd el, hogy ezt szeretnék emgtartani maguknak.
2023. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
39%
Magánügy.
2023. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én szüleim is elváltak, elég durva volt a válás, sőt már előtte az utolsó évek is, utána sem volt rózsás a kapcsolat, apám meg egy önsorsrontó alkoholista volt, de még így is, ettől függetlenül is mindketten egy csomót meséltek arról, hogy milyen volt a gyerekkoruk, fiatalkoruk, hogy ismerkedtek meg, milyen volt együtt az életük, miket csináltak együtt stb. Nem ilyen fátyolos tekintettel a múltba révedve, nyilván, de azért 15 évet lehúztak együtt, lett 2 gyerekük, miért ne mesélhetné el anyám, hogy hova utazgattak kettesben, vagy apám, hogy milyen volt amikor bemutatták anyósáéknak meg anyám 12 testvérének. Fura szerintem is kérdező, én értem, hogy miért zavar ez. Gondolom valami nem túl szép történet, talád anyád megcsalta a nővéred apját vagy ilyesmi.
2023. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
26%
Lehet nincs nagy story mögötte. Apukád elkapta anyukádat, benyomott egy adagot neki, amiből te lettél és miattad összejöttek. Nyilván ezért lehetett olyan tartós a kapcsolatuk. Mondjuk anyukád nagy nő lehet, ha már a második gyereke apját is lapátolta.
2023. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
51%

Nem akarják megosztani másokkal a sztorit. Ennyi. Nem kell ezt túlgondolnod és ne akarj mindenről tudni!


Egy lehetséges ok: a szüleid egy buliban találkoztak és olyan gangbang volt hogy örülhetsz ha nem nyerítesz. Ezt nem szívesen osztanák meg

a szüleid se veled se a rokonsággal.

2023. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!