Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lenne furcsa, ha a szüleit...

Nem lenne furcsa, ha a szüleitek nem akarnàk elmondani, hogy hogy ismerkedtek meg?

Figyelt kérdés
A szüleim màr régen elvàltak, nemsokàra esküvőm lesz, és tudni akarom, hogy mi történt velük. Anyu kinevetett, csak elmondta, hogy apu hogy bànt vele, de kijelentette, hogy ő nem fogja elmondani, hogy ismerkedtek meg. Apu pedig szintén nagyon felkapta a vizet, és csak annyit mondott, hogy nem kellene nàla tetézni a bajt... Nővérem anyu előző kapcsolatàból született, ő kb 10 éves volt, mikor anyuék megismerkedtek, de ő neki sincs róla fogalma, hogy került hozzàjuk az én apàm. Ez nem furcsa?
2023. okt. 20. 10:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
De, nagyon furcsa és érthetetlen. Nincs olyan ismerős, aki tudhatna valamit róluk?
2023. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nekem az a furcsa, miert nem tudtak valami egyszeru lerazo fedosztorit kitalalni. Ezek utan eleg vad dolgokra lehet gondolni.

En regen azt a tipikus sztorit lattam, hogy ket ossze nem illo embert azert hazasodott, mert jott a gyerek. De meg laza kapcsolatra sem illettek ossze. Ceges karacsonyi reszeg dugas volt az elozmeny. Na de ezt is lehet maskepp elmeselni.

2023. okt. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!