Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar eljönni az esküvőmre,...

Nem akar eljönni az esküvőmre, mert szakítottak a párjával? Erre mit reagálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

3 hét múlva férjhez megyek, az unokatestvérem lenne/lett volna a tanúm.

Mert ő nem csak rokon, hanem az egyik legközelebbi barátnőm, 5 hónap van közöttünk, együtt nőttünk fel, érettségi után nálam is lakott 1 évet.


Viszont most lemondta, azzal, hogy két hete szakítottak a barátjával, neki nincs kedve első sorból nézni a mi boldogságunkat, enyelgésünket és, ami a legjobban szíven ütött, az az, hogy "nem akar ennél is jobban megutálni". Kérdeztem, ezt hogy érti, mire mondta, hogy ez nem ellenem irányul (!), de én élem azt az életet, amit ő magának elképzelt, nekem adatott meg minden, amire ő kamaszkora óta vágyott és én ezt az egészet sosem akartam, mégis az ölembe hullott (a párom előtt nem volt komoly kapcsolatom, nem is voltam az a romantikus lány, aki a hercegre vár és esküvőre, gyerekekre vágyna).


Rosszul esett, de úgy voltam vele, hogy felnőtt, az ő dolga, nem fogom győzködni. A nagynéném szerint viszont igenis írjak neki, hívogassam és vegyem rá, hogy jöjjön az esküvőre...

De most ezek után még álljak neki könyörögni? Úgy, hogy a szakítás már évek óta a levegőben lógott, 16 éves koruk óta voltak együtt, 9 év alatt odáig sem jutottak, hogy összeköltözzenek.



jún. 2. 15:53
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
19%
#49: Igen, egy hisztis kislány módjára reagált az unokatesó. Erre pedig az a válasz, hogy hisztis kislány módjára reagáltok rá ötven kommenten keresztül és ugyanerre bíztatjátok a kérdezőt? Rendkívül felnőtt, érett hozzáállás, gratulálok hozzá!
jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
16%
és képesek összeveszni egy troll kamukérdésén...
jún. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
30%
Irreleváns, hogy kamu-e a kérdés, pláne abból a szempontból, hogy mások, hogyan reagálnak rá és milyen tanácsokat adnak a kérdezőnek. Ha igaz, ha nem igaz, attól még ugyanúgy bemutatja az ide érkező válaszok többsége, hogy mi a baj ezzel a társadalommal.
jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
78%

Mekkora szar irigy ember! Most láthatod az igazi énjét! Sosem ismerted igazán ezek szerint. Nagy szinész lehet akkor, vagy te túlságosan szeretted hogy észre vedd a jeleket! Én mondanám neki, hogy ne is gyere el, mert nem akarom nézni a fancsali fejedet ami tükrözi az irigységed, önzőségedet.


Egyszer nekem is ezt mondta a "barátnőm": engem nem érdekel, nekem ne meséld el! Azt, amikor férjemmel összejöttünk és boldogan meséltem róla neki! Neki meg nem jött össze a pali, akit fűzögetett! Ezt kaptam! Ott tértem igazán észhez vele kapcsolatban.

jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
100%

Nézegetem magamat a sztoriban, hova helyezhetném.

Én tuti, hogy tökre örülnék a barátom esküvőjének még akkor is, ha én szétmentem. Lehet, hogy szívesen ott lennék, de az is nyilvánvaló, hogy nem én lennék a legvidámabb arc ott, De ha erre kérne, én megtenném.


Más, ami konkrét, és nem elmélet:

Egy barátom kiöntötte a szívét, mert tönkre ment a házassága, én meg csapot, papot ott hagytam, és vele foglalkoztam, naponta átmentem hozzá, meghallgattam, adtam egy rakás tanácsot, hogy hogyan mentheti még némileg a helyzetét, persze alig fogadott meg belőle valamit, és így egyre nagyobb szarba került, és csak panaszkodott. Aztán egyszer csak azon kapom magam, hogy én vagyok tiszta ideg, átveszem az ő feszkóját, pedig nem kéne. Most egy kis távolságot szeretnék tartani. Nem azért, mert leszarom, hanem azért mert falra hányt borsó, amit mondok, és maga a szenvedése, az, hogy miként sodorja magát a szakadékba, nos nekem is nagyon fáj, és minek csináljak feleslegesen fájdalmat magamnak.

jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!