Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar eljönni az esküvőmre,...

Nem akar eljönni az esküvőmre, mert szakítottak a párjával? Erre mit reagálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

3 hét múlva férjhez megyek, az unokatestvérem lenne/lett volna a tanúm.

Mert ő nem csak rokon, hanem az egyik legközelebbi barátnőm, 5 hónap van közöttünk, együtt nőttünk fel, érettségi után nálam is lakott 1 évet.


Viszont most lemondta, azzal, hogy két hete szakítottak a barátjával, neki nincs kedve első sorból nézni a mi boldogságunkat, enyelgésünket és, ami a legjobban szíven ütött, az az, hogy "nem akar ennél is jobban megutálni". Kérdeztem, ezt hogy érti, mire mondta, hogy ez nem ellenem irányul (!), de én élem azt az életet, amit ő magának elképzelt, nekem adatott meg minden, amire ő kamaszkora óta vágyott és én ezt az egészet sosem akartam, mégis az ölembe hullott (a párom előtt nem volt komoly kapcsolatom, nem is voltam az a romantikus lány, aki a hercegre vár és esküvőre, gyerekekre vágyna).


Rosszul esett, de úgy voltam vele, hogy felnőtt, az ő dolga, nem fogom győzködni. A nagynéném szerint viszont igenis írjak neki, hívogassam és vegyem rá, hogy jöjjön az esküvőre...

De most ezek után még álljak neki könyörögni? Úgy, hogy a szakítás már évek óta a levegőben lógott, 16 éves koruk óta voltak együtt, 9 év alatt odáig sem jutottak, hogy összeköltözzenek.



jún. 2. 15:53
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
86%
Többet szóba sem állnék vele
jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
26%

Eszemne nem jutna vele többet szóba állni, méghogy könyörögni?!

A női barátságok gyakran ilyenek, titkon irigykednek egymásra a felek meg lenézik a másikat, de azért elcsacsognak. Gondolom te sem hivtad fel a figyelmét arra, hogy a palija nem vele tervez, hanem csak némán meghallgattad.

jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:

Rosszul gondolod.

Minden alkalommal, ha éppen összevesztek, nem beszéltek egymással, nekem sírta ki magát, mert az összes barátnője elmondta már neki, hogy ne fárassza őket ezzel, évek óta hallgatják, úgysem fog vele szakítani soha.

De én meghallgattam újra és újra, ha kellett, akár hajnali 4-kor is. Elmondtam neki, hogy lassan 10 éve együtt vannak, de a kapcsolatuk heti 2-3 találkozásból/együttalvásból áll, a pasival nem lehet tervezni, mert "ne siessenek" és ez nem egy biztos jövő alapja, csak szórakozgat vele, mert kényelmesebb ez, mint új lányokat lenyűgözni.

jún. 2. 18:40
 24/55 anonim ***** válasza:
24%
22: vagy lehet, a kérdező próbálta finoman jelezni, csak az unokatestvér az összes ilyen alkalomkor bagatellizált, hogy "jaj, majd megváltozik, ha megmutatom az ultrahang képet","majd ha elvesz, másképp áll majd hozzám", és társai. Aztán a nem tudom hányadik hárításnál azt mondta a kérdező, hogy "jól van, te tudod". Mert ha a kérdező kavarta volna köztük a szart és szétmentek volna ennek hatására, akkor az unokatestvér szemében a kérdező lett volna a szar alak, ha meg még újra is összejönnek, akkor meg az unokatesó lett volna két szék között, hogy akkor a palinak, vagy a barátnőnek adjon igazat.
jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
85%
Soha többet nem beszélnék vele ezek után. Remélem, hogy te is ezt teszed majd.
jún. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván most gyászol, úgy érzi, tönkre ment az egész élete és nem tud másban dagonyázni, csak hogy rád vetítse ki a fusztrációját. Gondolom már évek óta házasságot akart az első pasijával... Szerintem majd ha elment pszichológushoz, rendbe jön valaha és bocsánatot kér, akkor beszélj vele.
jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó, az ilyen soha nem fog bocsánatot kérni. Akiben van egy kicsi empátia, az soha nem viselkedik így. Nekem a leírásból úgy tűnik, hogy régóta irigy, csak eddig volt miben reménykednie, most, hogy elhagyta a palija meg már nincs. Nehogy mentesítsd már bármivel is...
jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem félre értelmezted a barátságotokat! Én is jártam így, akire azt hittem, hogy ő a legjobb barátom, az valójában csak kihasznált... Amíg szüksége volt a segítségemre, addig jó voltam, utána meg le se sz@rt :(


Engedd el, keress egy másik tanút!

jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
89%

Barát nem borítja fel a másik nagy napját, mert el van keseredve.

Fordított esetben a másik mindig ott volt, akár hajnali 4kor is.

Ez nem barátság, csak mindig ott voltál neki, amikor mások már rég menthetetlennek bélyegezték.

jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
88%

Elmehet a picsaba.

3 evvel ezelott a barataink eskuvoje volt, a -mostmar-ferjemmel epphogy egy eve voltunk egyutt, sajnos szakitas kozeli allapotban. Eszunkbe nem jutott volna sem lemondani, sem kivetiteni rajuk a banatunkat, sot meg ok szabadkoztak, hogy kellemetlenul erzik magukat. Pedig nekik aztan nem volt miert. Igen, sirtam az eskuvojukon, es felig oromomben, hogy jo nekik, es boldogok, felig banatomban, hogy en ezt sosem fogok atelni. Aztan vegul a parommal meg tudtuk beszelni a gondjainkat, azota mi is osszehazasodtunk es gyereket varunk.

Egy szo mint szaz, nem tudtam volna nem elmenni az eskuvojukre, fuggetlenul a parkapcsolati problemaimtol.

jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!