Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szakítottam a párommal, tíz...

Szakítottam a párommal, tíz éves fiam vele akar menni. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Csak pár hónapig voltunk együtt, a fiam eleinte nem szerette, majd szép lassan megbarátkozott vele.

A pár hónap alatt többször is eltünt a volt párom, ezt meguntam és a legutóbbi eltünése után szakítottam vele.

A fiam minden áron vele akar menni, de sajnos nincs hová mivel a páromnak nincs fedél a feje felett. Hogyan beszéljem le a fiamat erről az egészről?


2014. jan. 6. 20:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Hogyan kedveltette meg magát a fiaddal? Elég link alak lehet, ha pár hónap alatt többször is eltűnt. Valószínűleg ez a linksége, a szabadsága az, ami megtetszett a fiadnak, talán ezért néz föl rá. Az is lehet, hogy azért, mert hiányzik az apa hiányzik az életéből és most kapaszkodik az exedbe. Az is lehet, hogy most valami miatt haragszik rád a fiad és ezért választaná azt a férfit, vagy lehet, hogy kiskamasz.
2014. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
ja bocs, a kérdésre nem válaszoltam: Magyarázd el neki, hogy nem teheti, mert ő nem az apja. És mond neki azt, hogy nem akarhat egy hazug emberrel élni. Mert a férfi azt mondta szeret benneteket, mégis el-el tűnt (lehet hogy azt se tudjátok, miért), ha vele menne, lehet mellette is el-el tűnne, magyarázd el neki, hogy a férfinek nincs hova mennie, nem akarhat az ég alatt élni a fiad. Mond el neki, hogy ott nincs szines tévé meg játékok, de még ágya se lenne. stb
2014. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
ez most komoly? mi az hogy lebeszélni???? a gyerek a "főnök" vagy te???? ki felelős érte??? nem engeded és kész... ilyen baromi egyszerű... (remélem ez csak egy kamu kérdés... )
2014. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Összesen hét hónapot voltunk együtt, ezalatt háromszor tünt el.

A fiam nagyon szereti őt, ezért hiányzik neki. Azt nem tudom mivel kedveltette meg magát.

2014. jan. 6. 21:10
 5/18 A kérdező kommentje:
3. Nem akarom, hogy lelkileg sérüljön a fiam ezért szeretném lebeszélni és NEM parancsolni neki.
2014. jan. 6. 21:12
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

"3. Nem akarom, hogy lelkileg sérüljön a fiam ezért szeretném lebeszélni és NEM parancsolni neki."


KAMUUUUUUUUUUUU

2014. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy van olyan ember aki nem tud normális választ adni.
2014. jan. 6. 21:22
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
kamu.
2014. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 eta8007 ***** válasza:
78%
Nos valódi kérdés vagy sem: A gyereknek nem egy idegen mellett van a helye, hanem az Anyja mellett, semmi lehetősége elköltözni vele, mivel Ő gyerek és nem fogadta örökbe az az ember! Mond el neki, hogy ha vele menne, Te kénytelen lennél a rendőrséghez fordulni, mivel Te vagy a felelős érte, ha nem keresnéd és vinnéd haza Te kerülnél bajba és Ő pedig intézetbe! Talán ettől észhez tér.
2014. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"A fiam minden áron vele akar menni, de sajnos nincs hová mivel a páromnak nincs fedél a feje felett"


Mert ha lenne, akkor elengednéd?! Meg a pár hónapja összeszedett palidnak kellene egy idegen tízéves kölyök?! Olyan szinten elegem lett ebből az oldalból az ilyen kamukérdések miatt, hogy arra már nincsenek szavak! Mit élvezel abban, hogy ilyen ostobaságokat írkálsz ki, nincs jobb szórakozásod?'

2014. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!