Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar eljönni az esküvőmre,...

Nem akar eljönni az esküvőmre, mert szakítottak a párjával? Erre mit reagálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

3 hét múlva férjhez megyek, az unokatestvérem lenne/lett volna a tanúm.

Mert ő nem csak rokon, hanem az egyik legközelebbi barátnőm, 5 hónap van közöttünk, együtt nőttünk fel, érettségi után nálam is lakott 1 évet.


Viszont most lemondta, azzal, hogy két hete szakítottak a barátjával, neki nincs kedve első sorból nézni a mi boldogságunkat, enyelgésünket és, ami a legjobban szíven ütött, az az, hogy "nem akar ennél is jobban megutálni". Kérdeztem, ezt hogy érti, mire mondta, hogy ez nem ellenem irányul (!), de én élem azt az életet, amit ő magának elképzelt, nekem adatott meg minden, amire ő kamaszkora óta vágyott és én ezt az egészet sosem akartam, mégis az ölembe hullott (a párom előtt nem volt komoly kapcsolatom, nem is voltam az a romantikus lány, aki a hercegre vár és esküvőre, gyerekekre vágyna).


Rosszul esett, de úgy voltam vele, hogy felnőtt, az ő dolga, nem fogom győzködni. A nagynéném szerint viszont igenis írjak neki, hívogassam és vegyem rá, hogy jöjjön az esküvőre...

De most ezek után még álljak neki könyörögni? Úgy, hogy a szakítás már évek óta a levegőben lógott, 16 éves koruk óta voltak együtt, 9 év alatt odáig sem jutottak, hogy összeköltözzenek.



jún. 2. 15:53
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
96%

"nem akar ennél is jobban megutálni"


Nekem itt elég is lett volna. Oké, Kati, akkor ennyi volt, nem kell többet keresnünk egymást és ott hagytam volna. Keresel egy másik tanút és a probléma megoldva. Értem én, hogy xarul esett, de nem, ő bizony nem a barátnőd és soha nem is volt az.

jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
74%
Pszichológust, pszichoterapeutát ajánlani neki. Nagyon maga alatt lehet, ha a normális életet nem tudja folytatni emiatt.
jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
92%
A nevét is elfelejteném. Végleg.
jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
95%
kizárnám az életemből amennyire lehetséges
jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
91%

Ha a nem tudom hányadik tanú lenne egy 50-100 fős esküvőn, akkor azt mondom, jól van, de, ha tanú lenne, lebaxnám, mint a pengős malacot, hogy ennyit nem bír ki valakiért, aki elvileg fontos neki. Meg is mondanám, hogy innentől végeztem vele, ha arra nem képes, hogy legalább egy pszichológushoz elmenjen addig, csak otthon marad vartyogni. Mert ha 1-2 hónappal előbb szól, még az is elegánsabb, de 2-3 héttel előtte így behisztizni.... Komolyan mondom, ehhez képest egy autistát helyén kezelni, ha idegállapotba kerül, sima liba, már

bocsánat...

jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
95%

Még megértenem, ha a hétvégi grill partira nem megy el, ahol csak párok lesznek, de esküvő előtt 3 héttel visszamondani egy ilyen központi szerepet..

Többet nem kéne felhívnia az biztos.

jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
97%

A nagynénéd nem látja jól. Ha a helyedben lennék isten ments hogy még én könyörögjek neki. Keress egy másik tanút.

Sok boldogságot!

jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
98%
A nagynénéd az az ő anyja? Mer akkor persze hogy ezt mondja.
jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
98%

Miért nem könyörög neki a nagynéni?

Gondolom az ő lánya.

jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
97%

Az unokatesódnak illett volna legalább a szertartáson részt venni és aláírni, ahogy vállalta. Utána diszkréten elvonulhat és nem "kell néznie az enyelgéseteket". De ha már így fogalmaz, akkor jobb is, ha nincs ott.

A nagynénéd meg hagyd figyelmen kívül, kérj fel mást és idővel kialakul, hogy a friss seb miatt sértett vagy évek óta érlelődik benne a féltékenység. Utóbbi esetben nem is kell tenned semmit, elfelejt ő magától.

jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!