Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szar helyzetben vagyok....

Nagyon szar helyzetben vagyok. Szerintetek hogy döntsek?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek holnap szülinapja, utána buli (nem vagyok nagy bulizós típus, nem iszom, stb, csak hogy ne értsétek félre) és ma köpte be anyukám hogy megyünk holnap Hszoboszlóra egy jó kis szállodába. És nem tudom mit csináljak. Maradjak a szülinapon és egész végig egyedül hétvégén, vagy menjek anyukámékkal? Nagyon szar ez így, bármelyik mellett döntenék veszítenék, de nem tudom, hogy hogy döntsek. Anyukámékkal is mindig jól szoktam érezni magam. Anyukám szerint egy nagy hülyeség lenne a részemről ha nem mennék... Szóval most rossz kedvű vagyok emiatt. :(
2010. okt. 28. 20:40
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Érezd jól magad! :)
2010. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!