Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szar helyzetben vagyok....

Nagyon szar helyzetben vagyok. Szerintetek hogy döntsek?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek holnap szülinapja, utána buli (nem vagyok nagy bulizós típus, nem iszom, stb, csak hogy ne értsétek félre) és ma köpte be anyukám hogy megyünk holnap Hszoboszlóra egy jó kis szállodába. És nem tudom mit csináljak. Maradjak a szülinapon és egész végig egyedül hétvégén, vagy menjek anyukámékkal? Nagyon szar ez így, bármelyik mellett döntenék veszítenék, de nem tudom, hogy hogy döntsek. Anyukámékkal is mindig jól szoktam érezni magam. Anyukám szerint egy nagy hülyeség lenne a részemről ha nem mennék... Szóval most rossz kedvű vagyok emiatt. :(
2010. okt. 28. 20:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Második.
2010. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
72%

hány éves vagy? milyen messze van tőletek szoboszló?

és ha szombat reggel mennél anyukádék után?

2010. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
45%
Mondd azt mindkettejüknek hogy nem tartasz velük. Aztán kérdés hogy mit reagálnak erre én ez alapján döntenék. Pl ha barátnőd nem kezd el hisztizni anyukád viszont igen akkor barátnöddel legyél. én ezt csinálnám.
2010. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha NEM vagy nagy bulizós, és még + amiket irtál, akkor mindenképp anyudékkal menjél, nincs értelme h maradj azért h elund az életedet.
2010. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem anyukádékkal menj, Szoboszló marha jó hely. A barátnődet utólag köszöntsd föl, tartsatok utószülinapi bulit. Jövőre meg lesz ismét szülinapja, viszont szoboszlóra csak most mehetsz.
2010. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
16, erdélyi vagyok... Gondoltam rá, hogy szombat reggel megyek, de nincs úgy busz, + apukám nem biztos, hogy átjönne értem a határon. 120 km.
2010. okt. 28. 20:46
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne anyukádékkal tartanod, persze előbb azért jobb lenne, ha megkérdeznéd a barátnődet is, hogy nem lenne-e baj, ha két nappal később adod oda az ajándékodat.
2010. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
Én a szüleimmel mennék, bulizni máskor is tudnék
2010. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%

én szoboszlót választanám,barátnődet látod eleget,utazni meg nem mindig van lehetőség


(persze más a helyzet ha minden hétvégén mentek valahova,akkor barátnő buli,de nemhiszem hogy igy van)

2010. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Csak hogy a születésnapja... és a gyerekkori legjobb barátnőm...
2010. okt. 28. 20:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!