Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szar helyzetben vagyok....

Nagyon szar helyzetben vagyok. Szerintetek hogy döntsek?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek holnap szülinapja, utána buli (nem vagyok nagy bulizós típus, nem iszom, stb, csak hogy ne értsétek félre) és ma köpte be anyukám hogy megyünk holnap Hszoboszlóra egy jó kis szállodába. És nem tudom mit csináljak. Maradjak a szülinapon és egész végig egyedül hétvégén, vagy menjek anyukámékkal? Nagyon szar ez így, bármelyik mellett döntenék veszítenék, de nem tudom, hogy hogy döntsek. Anyukámékkal is mindig jól szoktam érezni magam. Anyukám szerint egy nagy hülyeség lenne a részemről ha nem mennék... Szóval most rossz kedvű vagyok emiatt. :(
2010. okt. 28. 20:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

a szüleiddel menj, hacsak nem látod rajtuk hogy szívesebben romantikáznának kettesben (rá is kérdezhetsz) ...

a barát az megérti, ha nem leszel ott a szülinap buliján, bepótolhatod utána..a család az első (ha barátnőd lesz egy idő utűn az ugye családtagnak számít)

2010. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Milyen városból vagy?
2010. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Én anyuékkal mennék.
2010. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
énis anyuékkal :D
2010. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Pár fontos kérdés:

1. Mennyire jó a kapcsolatod a szüleiddel? Szívesen mennél velük?

2. Mennyire jó a barátságotok a barátnőddel? Megérti és támogatja döntéseid? Ő mit tenne a helyedben? Ha támogat, akkor tényleg jó megoldás, ha utána kettesben ünnepeltek,

3. Szeretnél egyedül tölteni egy hétvégét? Mert ha nem szeretsz egyedül lenni, akkor szenvedés lesz egyedül otthon maradnod.


Am sztem Te nagyon is szívesen mennél, mert biztos jó lesz egy kis pihi, plusz bulizni sem szeretsz annyira,meg ahogy észrevettem egyedül sem szeretnél lenni.


Tehát: Ha elmész a buliba, akkor vszinű nem érzed majd magad olyan jó, mert nem szeretsz bulizni, feszélyezett leszel. Így a bnőd szempontjából lehet h még jobb is ha utána csak vele ünnepled meg, mikor Te is elengeded magad!


Szüleid is biztos örülnének ha velük mennél bulizás helyett, meg gondolom féltenének is otthon hagyni egyedül.


Mikor döntesz nézd a saját érdekeidet IS, ne csak másét, mert hidd el sajna fordított esetben az emberek csak a saját érdekeiket nézik!


remélem segítettem, bárhogy alakul, kellemes hétvégét kívánok!

2010. okt. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Hajdúszoboszló mellett döntenék. A barátnők ráérnek. A szülőket kell igazán megbecsülni, én nagyon örülnék neki ha apa elvinne néha ide-oda. Egy születésnap nem a világvége, pláne ha nem is vagy bulizósfajta. Érezd jól magad a szüleiddel! Nincs annál jobb ha közösen kirándul a család.
2010. okt. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

megértem, h nehéz, de menj a szülőkkel.

barátnőkkel akármikor bulizhatsz, de gondolom a szüleid sokat spóroltak arra, hogy elmenjetek egy kicsit kikapcsolódni.

amióta meghaltak a nagyszüleim, azóta mindig többre értékelem azt, ha édesanyámmal mehetek valahova, mint barátokkal. sajnos egyszer ő is elmegy közülünk, és bánnám, ha nem tölthetnék vele elég időt.


persze, még fiatal vagy, és nem fenyget ez a veszély, viszont biztos, h örök emlék marad az a hétvége.

2010. okt. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Köszi nektek... :) Hajdúszoboszlóra megyek. A barátnőm teljesen megérti.
2010. okt. 29. 07:57
 29/31 anonim ***** válasza:
Ilyen egy igazi barátnő! :)
2010. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Milyen hülye kérdés ez?

Barátnő.

Ha nem mégy el lehet nagyon besértődik és kockáztatod a kapcsolatodat. Anyádék meg megértik, örülnek is, hogy rád nem kell költeniük Hajdúszoboszlón. :P

2010. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!