Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólhatnék ehhez? Hogy...

Mit szólhatnék ehhez? Hogy döntsek ilyen helyzetben? Menjek magam?

Figyelt kérdés

A párom , az édesanyja és én együtt lakunk.Az anyós jelölt már nagyon zavar. Hacsak meglátom rosszul vagyok tőle.Nekem már a látványa is sok. A jelleméről és a dolgairól nem is mondok semmit.

Idáig nem költöztünk azzal, hogy nincs pénzünk. A páromnak mostanában tényleg rosszul megy az üzlet, de nekem egy jó munkahelyem van.Egyedül is ki tudnék fizetni egy lakást,rezsivel és még maradna majdnem ugyanannyi, a mindennapokra. Bejelentettem neki, hogy én nem vok hajalndó tovább így élni. 37 évesen külön életet akarok és ezért keresek egy lakást.Megkérdeztem,hogy akar e velem jönni. Nem modott semmit. Aztán rákérdeztem,hogy miért nem válaszol. Erre azt visszakérdezett, hogy gondolkodhat?

Gondolkodni kell ezen neki??? Asszem ebben az esetben ne gondolkozzon......Nagyon szeretem őt, de iszonyatosan szomorúvá tett. Nem szólok hozzá azóta sem. Ő bújik hozzám, kedveskedne, de számomra ez egy elképesztő helyzet.


2010. márc. 10. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Menj egyedül,de adj neki kulcsot,ha átgondolta,és el tud válni az anyjától,akkor kapu nyitva.
2010. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Mennyi idős a párod?

Lehet,hogy hirtelen abban a helyzetben nem tudott mint mondani.Azért mert te nem bírod az anyját ő szeretheti és nehezére eshet egyedül hagyni.

Adj neki egy kis időt.Kezd el lakást keresni és vond be őt is.Nézzétek meg együtt.És így hozzá szokik a gondolathoz,hogy anyuci szoknyája kicsit messzebb lesz.Ha ezek után is hezitál akkor menj egyedül.

2010. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hadd gondolkodjon.
2010. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hadd gondolkodjon,nem biztos,hogy jol érézné magat a borében,ha te fedezed a lakas koltségeket!En,ha férfi lennék nem fogadnam el,hogy egy no tartson el!
2010. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem kedvelitek egymást, ő még szeretheti az anyját.
2010. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Persze, hogy szeretheti, de 39 évesen azért már ideje lenne elszakadni az anyuci szoknyájától. Az derogál, ha a nő tartja el, az nem derogál, hogy anyucival él?
2010. márc. 10. 20:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag választania kell köztetek.
2010. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen, valahol választania kell.

És ha nem engem választ, akkor nem is kell bánkódnom miatta.

Már ez sem komplett, hogy gondolkodnia kell......

2010. márc. 10. 21:03
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sajnálja az anyját. nem hiszem, hogy úgy értette, hogy ő lehet marad anyucinál, te meg menj, ha akarsz. Szerintem köztes megoldáson gondolkozhat.

hagyd, majd alakul.

2010. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Menj el. Meg kell tenned ezt a lépést. A többi majd kialakul.
2010. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!