Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy döntsek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntsek ilyen helyzetben? (tovább)

Figyelt kérdés

tehát a helyzet meghívtak egy szalagavató after bulira..de tudom,hogy ott lesz az a srác is akit nem ismerek nagyon csak 1-2buliban találkoztunk meg msnen felvett ott dumálgattunk...de nem volt igazán józan az élő találkozások során :( ..szerintem nem tudja h nézek ki...én kedvelem az eddigiek alapján.szeretném jobban megismerni (kivétel h buliban sokat iszik :S ) ...mondtam is neki h én szeretném megismerni meg minden és kedves is meg úgy tűnik bír..de mást nem nagyon tesz..szerintem mind1 neki csak nem akar bunkó lenni (pedig ált. mindenkivel az elvileg)...felejtsem el vagy menjek el?

vagy inkább valahogy józanon kéne vele szal nem buliban "véletlenül" összefutni?


2010. nov. 30. 20:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
kicsit hosszú lett.bocsánat..köszönöm ha elolvasod :)
2010. nov. 30. 20:04
 2/11 anonim ***** válasza:
nők a rosszfiúkat szeretik.
2010. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem rossz.. :D csak imád bulizni és bepörög..am vicces mert egyébként meg egy visszafogott,önbizalom hiányos srác aki már csak ezért is bunkózik...valahogy kényszerem van h megismerjem :D mindig az ilyenek vonzottak :S
2010. nov. 30. 20:11
 4/11 anonim ***** válasza:

Tévedsz! Az igaz hogy vannak nők akik a rosszfiukkra buknak de sokan a jofiukra.

Válaszolva a kérdesre! Menj el ! Nem veszitessz semmit,csak nyerhetsz. Ha nem akar semmit akkor mindegy hogy elmész vagy nem. de ha akar akkor jobb ha elmész.

2010. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én önbizalomhiányos fiú vagyok, de soha nem bulizom, részegeskedem. Ez az általad leírt alak egy tipikus menő dugódani.
2010. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Panda Péter ***** válasza:

miért érzem úgy, hogy ez a reakció nem ellentmond a kolléga állításának, hanem alátámasztja?

a kötekedést félretéve, ha meg akarod ismerni, inkább olyankor ismerd meg, mikor a legrosszabb állapotban van, legalább akkor már nem nagyon fogsz csalódni később...

2010. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem volt még egy rendes barátnője sem..és szűz..de azért szép volt!
2010. nov. 30. 20:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Aztán hány éves? 15-16?
2010. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem írom le mert bántanátok.de több a tippednél..
2010. nov. 30. 20:22
 10/11 anonim válasza:

Attól, hogy bulikban nem nagyon van képben az még nem jelenti azt, hogy mindig "állapotban" van. Én is ilyen vagyok, néha elvesztem a fonalat :) Hétköznap, vagy csak úgy nem szoktam inni...Ha buli van akkor buli van :)


28/f

2010. dec. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!