Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy döntsek ilyen nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntsek ilyen nehéz helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátom és én már majdnem 2 éve együtt vagyunk.Nagyon szeretjük egymást.De most olyan ponthoz értünk amit mindíg el akartam kerülni.Külföldön kapott egy nagyon jó állásajánlatot, egy neves tervezőirodánál.Szóval kicsit beszélgettünk róla hogy mi legyen ezután.Azt mondta hogy szeret és ha szeretném itthon marad velem,és nem fogadja el.Szóval rám hárította a választást.Én is nagyon szeretem, de nemszeretném hogy miattam maradjon le egy ilyen ajánlatról.Mondanom sem kell hogy ez anyagiakban is mekkora előrelépés lenne számára.De nemtudom mit mondjak neki mert nagyon nehéz.Belehalnék ha elmenne, de utálnám magam ha ezzel lemaradna egy ilyen lehetőségről.Én sajnos nem mehetek vele, pedig hívott.De én nemtudok elmenni több okból sem.Szerintetek mi lenne a helyes döntés? 22L
2010. jan. 15. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A helyes, hogy kiengeded, és ezt te is tudod. Ha itt tartod azt megbánja ő is, meg te is.


Lehet, hogy nem mondaná, de biztos neheztelne az önzőségedért.:)

2010. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem engedd el.Fájdalmas de szerintem ez a legjobb megoldás.Határozott időre megy?ha igen akkor semmi gáz.Ha meg nem akkor előbb utóbb majd csak te is menni tudsz utána.

A mai helyzetben(internet telefon) napi kapcsolatban tudtok maradni.

2010. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy miért nem tudsz menni? ha valami olyan, akkor megtehetitek azt, hogy ő most megy, te pedig pl 1 év múlva utána.
2010. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha kimegy akkor ott is marad, a munka jellege olyan.Én azért nem tudok menni mert sajnos úgy alakult hogy a szüleimnek segítenem kell.Mert sajnos betegek és velük is kell törődnöm, emellett az öcsémet is "nevelem".Egyébként a barátom azt mondja hogy neki nem olyan fontos ez az állás, de gondolom azért hogy nekem könnyebb legyen.DE nemtudom, olyan jó lenne ha maradna.De nehéz dönteni.
2010. jan. 15. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:
én önző lennék. a pénz meg az állás nem minden, valaki aki szeret sokkal fontosabb.
2010. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én visszapasszolnám neki a döntést!


Nem úgy van az, hogy csak a te lelkeden kell száradnia, ha rosszul döntött! Mérlegelje ő, hogy hogy folytatható így kapcsolatotok, vagy ha itthon marad, akkor meg ne nehezteljen rád.

Szerintem bízd rá a döntést, mert ez nehéz feladat. Nem kérheti tőled, még akkor sem, ha a gesztusérték miatt adta át a labdát. Ez elsősorban az ő életének meghatározó döntése, amit nem hozhat meg helyette más.

Ha ismer, már pedig miért ne ismerne, akkor tudja, hogy te mit szeretnél. Ennek tudatában biztos nem lesz könnyű döntenie, de akkor is neki kell!

2010. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor megmondom neki hogy az ő döntése, és remélem a legjobbakat. :S
2010. jan. 15. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:

menj ki te is

sokkal többet tudsz ezzel segiteni a szüleidnek,öcsédet meg esetleg viheted is...

2010. jan. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!