Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szar helyzetben vagyok....

Nagyon szar helyzetben vagyok. Szerintetek hogy döntsek?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek holnap szülinapja, utána buli (nem vagyok nagy bulizós típus, nem iszom, stb, csak hogy ne értsétek félre) és ma köpte be anyukám hogy megyünk holnap Hszoboszlóra egy jó kis szállodába. És nem tudom mit csináljak. Maradjak a szülinapon és egész végig egyedül hétvégén, vagy menjek anyukámékkal? Nagyon szar ez így, bármelyik mellett döntenék veszítenék, de nem tudom, hogy hogy döntsek. Anyukámékkal is mindig jól szoktam érezni magam. Anyukám szerint egy nagy hülyeség lenne a részemről ha nem mennék... Szóval most rossz kedvű vagyok emiatt. :(
2010. okt. 28. 20:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%
Barát barátnő, vagy párkapcsolat?
2010. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Barát barátnő
2010. okt. 28. 20:54
 13/31 anonim ***** válasza:
61%
A helyedben én megkérdezném anyukádat, hogy a barátnődet is viheted e magaddal, szupi kis szülinapi ajándék lenne neki:)
2010. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy H.szoboszló!!
2010. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Gyakarn járnake a szüleid szoboslzóra? Vagy akárhova egyet kiruccani?? Ha ritkán akkor mindenképp menj velük.De ha úgy érzed h a barátnőd megharagudna akkor maradj.(Ha gyakrabban jártok kiruccani persze.) Ha meg ritkábban akkor ő is megérti.
2010. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Ritkán. Nem haragszik meg. De ha belegondolok, nekem vajon mennyire esne rosszul ha úgy döntene hogy elmegy? Eléggé. Annyira rosszul érzem magam.
2010. okt. 28. 20:59
 17/31 anonim ***** válasza:
53%
inkább egész hétvége egyedül meg bnővel születésnap. a szüleiddel mindennap együttvagy ráadásul nemis mindig hagynak otthon 2napra gondolom .
2010. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
86%

Lepd meg a barátnődet!


Mikor hazajössz vidd el moziba egy jó filmre utána meki vagy sütizés (tudom hogy barátos barátnő) és mondd azt, hogy azt szeretted volna, hogy ha a szülinapja nem egy napig hanem két napig tartana :))))


Így a káposzta is megmarad és a kecske is jól lakik :)

2010. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
menj szoboszlóra, a barátnőddel pedig később tarts egy pót szülinapot.
2010. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is a szüleiddel menj. Ha jó barátnők vagytok, szerintem megérti, nameg úgyis lesznek más emberek a bulin, velük ellehet (gondolom, olyanokat hív, akiket szeret), ti meg megtartjátok külön, ahogy az előző is mondta.

H.szoboszló pedig jó hely ;)

2010. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!